Tekkis küsimusi?+372 8801721

filtrid

  • Aastaaeg
  • Eripakkumised
  • Materjalid

OK

Marmot

filtrid Sorteerima

Sorteerima


Vabandame, selles kategoorias ei ole tooteid.

Marmot on asutati 1974. aastal Ameerika Ühendriikides.  Sellest ajast on ettevõte kõvasti kasvanud. Tänasel päeval müüb Marmot tooteid umbes 650 kauplust Ameerika Ühendriikides ja enam kui 800 Euroopas. Ettevõte turustab enda tooteid 44 maailma riigis.

Marmot peakorteri asukohaks on Rohnert Park, California. Alates kümnenda aastakümne keskpaigast hakkas kauplemine Euroopas muutuma aina tähtsamaks, 2003. aastal asutati aga „Marmot Mountain Europe GmbH“, mille peakorter asub Schwaig´is, Saksamaal. Kuue aasta pärast avas Ühendkuningriigis uksed „Marmot UK“.

Ettevõtte eesmärgiks on endiselt tippkvaliteediga kaupade tootmine. Rohkem, kui eales varem, otsib Marmot nüüd inspiratsiooni mäegiididelt ja mägisportlastelt, et täiustada enda tooteid ja et need peaks vastu kõigile väljakutsetele, mida meile loodus esitab. Samuti püüab Marmot säilitada ökoloogilist tasakaalu. Seepärast pakub ettevõtte aina rohkem kaupasid, mis on toodetud ümbertöödeldud polüestrist, orgaanilisest puuvillast ja teistest keskkonnasõbralikest toorainetest.

Marmot filosoofiaks on vastutustundlik suhtumine Inimestesse, Toodetesse ja Planeeti ja eesmärkideks:

  •          Inimestele õiglaste, inimlike töötingimuste loomine, sotsiaalsete initsiatiivide toetamine ja multikultuurse töökeskkonda edendamine.
  •          Parimate väliriiete tootmine, mille kvaliteet vastaks nii professionaalide kui harrastajate ootustele.  
  •          Keskkonnasõbralike toodete tootmine.

Tuginedes neile kolmele põhimõttele toodab Marmot kõrgekvaliteedilisi tehnilisi rõivaid ja varustust neile, kes armastavad mägedes matkata, väljas aega veeta ja alpinismiga tegeleda.