Vihmakollektsioonile soodustus kuni -20%!
Soodustused kehtivad ainult Open24 Clubi registreeritud liikmetele, kataloogi kaupadele, kuni 16.04.2023 (kaasa arvatud)* 
Osta kohe
Tekkis küsimusi?+372 8801721

Toms

Apie Toms

Toms pole mitte ainult mugavad, kaasaegsed jalatsid kogu perele, vaid sobivad ka hästi erinevate riietustega, ning millel on lisaks oluline mission aidata kaasa sotsiaalsete ja majanduslike probleemide lahendamisele kolmanda maailma riikides. Toms jalanõud toodi turule 2006. aastal mõttega, et kui klient ostab ühe kingapaari, annetatakse teised jalanõud arengumaades elavate vaesperede lastele. Toms on suurepärane näide sotsiaalselt vastutustundlikust ärist, mis tõestab, et populaarsust ostjate seas üle maailma ei too mitte kallis reklaam, vaid üllad tööd.

Inimesed, kes ostavad Toms kingi, ei saa mitte ainult osa üllast sotsiaalsest missioonist, mis ühendab kogu maailma. Tomsi jalatsid on kerged, valmistatud looduslikest, taaskasutatud, hingavatest, jalasõbralikest kangastest, tagades nii maksimaalse mugavuse. See on järjekordne tõestus, et selle kaubamärgi lõid ja arendasid inimesed, kes näevad laiemas perspektiivis ühiskondlikke probleeme kui olla huvitatud ainult oma äripoolsest maailmast.

Dizainas be pavadinimo - 2023-01-30T143032.394