Tekkis küsimusi?+372 6661 199

filtrid

 • Suurus
  Jalatsid
  27 35 36 37 38 39 40 42 43
 • Värv
 • hind
  Alates: EUR
  Kuni: EUR

OK

Reebok

reebok logo-min

REEBOK

Rebook – on ameeriklaste inspireeritud maailmatasemel kaubamärk, mis säilitas ajaloo ja autentsuse luues jalanõusid ja riideid, mis on mõeldud erinevatele spordiharudele ja nende kategooriatele, sellistele, nagu fitness. Samuti on Reebokil ka vabaajaks mõeldud spordisaabaste sari meestele, naistele ja lastele.

 

REEBOK AJALUGU

Reebok on terves maailmas tuntud kui spordi, vabaaja jalanõude ja spordiriiete kaubamärk. Alates 2005. aastast saab Reebokist Adidase tütarfirma.  Reebok toodab ja tarnib fitnessi ja spordikaupasid, kaasaarvatud saapad, riided, aksessuaarid ja spordiinventar. Reebok on ametlik  UFC, CrossFit, Spartan Race ja Les Mills toetaja.

1985. aastal oli Reebok tuntud kui J.W. Foster and Sons mis oli loodud 1895. aastal Boltone, Greater Manchester,Inglismaal. See oli Briti kaubamärk  Union Jack lipu logotüübiga alates  1895. a. kuni  1986. a.

Reeboki peakontor asub Ameerika Ühendriikides, Canton, Massachusetts. Samuti on tal regionaalseid esindusi Amsterdamis (EMEA), Montrealis (Canada), Hong Kongis (Asia Pacific) ja Mexico Citys (Central and South America).

Ettevõte kuulutas välja, et kolib enda peakontori 2016. aasta novembris Bostonisse.  Kolimise põhjuseks toob asjaolu, et selline ettevõte peab olema linna territooriumil, et töötajatel ja huvitatud inimestel oleks mugavam ja kergem nendeni jõuda.  

 

 Reebok front