Tekkis küsimusi?+372 6661 199

Filtrai


OK

Ten Points

Ten Points logo-minEsimene Ten Points  nimetusega jalatsite kollektsioon lasti välja juba 1983 aastal. Kollektsioon osutus nii edukaks, et mõne aja pärast otsustas kompanii  ennast ümber nimetada Ten Points. Sellest ajast peale suunati kogu tähelepanu omanäolise Rootsi stiili loomisele. Selle kompanii nägemus oli ja on tänaseni väga lihtne – luua kvaliteetseid jalatseid, mida kandev inimene tunneks ennast eriliselt.

Tänapäeval on Ten Points tuntud kaasaegsete, kvaliteetsete, mugavate ja stiilsete jalatsite tootjana. See on üks parimatest kaubamärkidest kogu Skandinaavias.

Kuidas on ettevalmistatav TEN POINTS kasutatav nahk?

Ten Points jalanõud on valmistatavad eriliselt töödeldud nahast. Nahk on töödeldav taimse päritoluga materjalidega ja ilma mingi kroomita. Tänu naturaalsete  tanniinide (taimse päritoluga parkimisained) kasutamisele on nahk justkui äratatav uuesti ellu ja muutub pikaealisemaks. Selline naturaalne naha töötlemise protsess võib kesta kuni 60 päeva. 

TEN POINTS filosoofia

Ettevõtte eesmärgiks on toetada kasvava disaini filosoofiat, toimuvate nähtuste jätkusuutlik järgimine, mille eesmärgiks on luua süsteem, mis oleks loodussõbralik ja sotsiaalselt vastutustundlik.  TEN POINTS toodab jalanõusid Euroopa turu jaoks ja püüab kõigil võimalikel viisidel toimida nii, et tema toodang oleks ökoloogiline ja loodussõbralik. 

Ten Points front-min