Tekkis küsimusi?+372 8801721

Vagabond naistesaapad

filtrid

  • Suurus
    • Jalatsid
      36

  • Aastaaeg
  • Värv
  • hind
OK
Rūšiuoti filtrid

Rūšiuoti


Vaba  vaimu esteetika austamine

Just nii.Kõlab veidralt?Ma mõistanKuid meile tähendab see väga palju.Alates Vagabond ajaloo algusaegadest pidasime alati pühaks mõningaid asju.Ilmselt rohkem kui mistahes muu, aitas see usk meil saada individuaalseteks eksperimentaatoriteks.Me õppisime oma eripära väljendama, omandasime tolerantsuse ja lõime stiili abil globaalse mikrokogukonna.

Me usume, et disain on vahend, mis võimaldab öelda, kes te olete ja oma filosoofiat teistega jagavate inimeste suhtlemisviis.Seetõttu, vastupidi üldlevinud kultuuri arengule, hoiame me kangekaelselt Vagabond modernset arengujoont.See inspireerib meid.See peaks inspireerima ka Teid.

Mood võib olla rahumeelne ja rõõmuküllane vastumürk kitsale silmaringile.Kõlab grandioosselt?Võib-olla.Kuid see muuda seda vähem ehtsaks.Seega, tahame selle „Shoemaker´s väljaande pühendada julgusele.

Meile on Milaano maksimalistlike moeideede kodu.See on koht, kus me õppisime, saime teadmisi ja sellest lõime Vagabond individuaalse turu.Leidsime oma koha kõrgmoe Mekas.Me saavutasime selle!Ja me tunneme selle üle suurt uhkust.

Selles väljaandes võitleb Vagabond normide, eelarvamustega ja võib-olla õiguse eest olla see, kes nad arvavad olevat.Luksust mõistab enamus meist kui iseenesestmõistetavat eelist.

Seega, kui meie AW2017 kollektsioon on vandetõotus esteetikale ja vabale vaimule, siis selle ajakirja väljaandmine on vandetõotus ja vaba vaimu julgustav inspiratsioon.

Meie eest.Teie eest.Hoolimata kus ja kes Teie ja meie ka ei oleks.

MARIE NILSSON PETERZÉN

Asutaja ja loominguline juht