TÄNANE ADVENDIKALENDRI PAKKUMINEJõulukingituste kataloogile lisaks -20% soodustust. Sooduskood:
Praegu on suurenenud tellimuste arvu tõttu võimalik viivitus.
Tekkis küsimusi?+372 8801721

Crocs™ Crocs CREAM

Jätkusuutlik
7,99 €
Madalaim hind 30p. 5,99 € +33%
Leidsite odavamalt? Paku oma hinda!

Leidsite odavamalt? Paku oma hinda!
Tootekirjeldus

Tootekirjeldus

Puhasta oma CrocsTM jalanõusid uute Crocs Care toodetega! Crocs Cream veepõhine igapäevaseks hoolduseks mõeldud kreem

Crocs Cream detailid :

  • Niisutab pinda ja lisab kaitsva kihi
  • Lihtne kasutamine aplikaatoriga
  • Puhastab ja kaitseb
  • Sobib siledale ja vahatatud nahale. 

 

Kasutamine:

 

Puhastage saabastelt pori;

 

Pigistage välja veidi kreemi ja määrige see ringliigutustega saabastele;

 

Jätke kuivama toatemperatuuri;  

 

Ärge määrige selle kreemiga saapataldasid. 

 

Tähelepanu!

 

Kasutage ainult vastavalt juhistele ja hoidke lastele kättesaamatus kohas.

 

Jätkusuutlik

Jätkusuutlik

Ühe paari Classic Clogs’i tootmise käigus eraldub ligikaudu *3,94 kg CO2 gaasi. Võrreldes paljude teiste jalatsitele eraldab Crocs Classic Clog ühe paari kohta poole vähem CO2. Kuigi see on märkimisväärne saavutus, on ettevõtte peamine eesmärk viia 2030. aastaks CO2 heitmekogused nulli ja aidata seeläbi kaasa globaalse soojenemise vähendamisele.

Lisaks sellele, et CROCS ei kasuta enam oma tootmises nahka, jätkab ettevõte samme, et saada 100% veganbrändiks. CROCSi jalatsite valmistamisel kasutatakse uut bioloogilist päritolu materjali Croslite (mis on CROCS'i tootmises valdav materjal).

Selleks, et hoida jalanõud kasutuses ja prügimägedest eemal, annetab CROCS tuhandeid müümata jäänud jalanõusid neile, kes neid kõige rohkem vajavad. Ettevõte otsib ka jätkuvalt läbi annetamise ja taaskasutuse uusi võimalusi, kuidas anda oma CROCS'idele teine elu anda.Lisainfot selle leiad siit

EE_CROCS_SUSTAINABILITY_ZYME

Meist Crocs™

Meist Crocs™

Crocs jalanõud on mugav ja stiilne valik kogu perele iga ilmaga

 Crocs on Ameerika kaubamärk, mis on tänu kompromissitule mugavusele ja erakordsele disainile saavutanud uskumatu populaarsuse kogu maailmas ja loomulikult ka Leedus. Meie kliendid võivad oodata nii mugavaid Crocsi eri värvi ja mudelitega jalanõusid, mis on paljude silmis saanud tootja visiitkaardiks, kui ka muud tüüpi jalanõusid kogu perele, mis on mõeldud kandmiseks eri aastaaegadel. Näiteks vihmasaapad lastele, sussid meestele või talvised pikad saapad naistele. 

Internetist Crocsi kingade otsmine on mugav võimalus osta kvaliteetseid, ortopeedi soovitatud jalanõusid, mis tagavad maksimaalse mugavuse kõigis ilmastikutingimustes. Muidugi on stiilsed jalanõud atraktiivse hinnaga.

Miks on Crocsi jalatsid meie klientide seas ühed kõige populaarsemad?

Esimesed Crocsi saapad lastele või tootjalt muud tüüpi jalatseid võib osta tuttavate soovituste põhjal või lihtsalt moe järgi. Kuid nagu ühe sagedase ostja kogemus näitab, kui oled kord Crocsid jalga pannud, ei võta sa neid enam jalast! Ja kui on vaja uusi jalanõusid, valitakse näiteks saapad just selle tootja valikust.

Oleme välja toonud peamised eelised, mis muudavad Crocsi kingad kõige hinnatumaks.

Jalatsite ülesehitus kaitseb jalga ja keskkonda

Kõik selle tootja kingad on valmistatud patenteeritud Croslite™ materjalist, mis on tänu oma ainulaadsetele omadustele äärmiselt kerge, pehme, kohandub täiuslikult jala kujuga ja tagab kinga sees tõhusa õhuvahetuse. Bioloogilise Croslite™ materjali päritolu ja jalatsite tootmisel täielik nahast loobumine peegeldavad ka Crocsi vastutustundlikku lähenemist ökoloogiale ja jätkusuutlikkusele.

Mitte ainult funktsionaalsed, vaid ka stiilsed

Crocsi jalanõud on disainitud kõrgeima kvaliteediga. Näiteks vihmasaabaste materjali kõrge niiskuskindlus ja ühetaoline, täielikult vormitud tald tagavad, et teie või teie lapse jalg jääb ka pärast tervet päeva õues kuivaks. Siiski ei tohi unustada ka esteetikat. Crocsi laiast jalanõude valikust valib ka kõige suurem stiiliarmastaja endale sobivaima!

Vastavus ortopeedilistele nõuetele

Endale ja eriti lastele jalatsite valimisel on vaja pöörata tähelepanu ortopeedide soovitustele. Kõik Crocsi jalanõud on suurepärase pehmendusega, et tagada mugavus ka siis, kui oled terve päeva jalul. Pärast USAs korraldatud uuringus osalejate tervisliku seisundi hindamist vähenesid seni häirivad valud jalgades, puusades ja seljas Crocsi jalatseid kandes koguni 67 protsenti.

Lihtne hooldamine ja vastupidavus

Crocsi jalatsid suudavad säilitada oma esteetilised ja funktsionaalsed omadused mitme hooaja jooksul minimaalse hooldusega (jalatsid on kergesti puhastatavad ja kuivavad kiiresti). Laste kingi saab kanda mitu korda: nii säästate raha ning  aitate kaasa ka tarbimise vähendamisele.

Crocs

Klientide arvamused (0)

Klientide arvamused

Šis produktas neturi klientų atsiliepimų.


Kirjuta arvamus

Crocs™ Crocs CREAM

hinnang

Üldine hinnang 1 2 3 4 5 (vali)
Mugavus: 1 2 3 4 5 (vali)
Välimus: 1 2 3 4 5 (vali)
Kvaliteet: 1 2 3 4 5 (vali)

Teie arvamus

Lisage toote kohta ka kommentaar/arvamus.

. .

. .