Vihmakollektsioonile soodustus kuni -20%!
Soodustused kehtivad ainult Open24 Clubi registreeritud liikmetele, kataloogi kaupadele, kuni 16.04.2023 (kaasa arvatud)* 
Osta kohe
Tekkis küsimusi?+372 8801721

Lojaalsusprogramm

Meie lojaalsusprogrammi eesmärgiks on tänada oma püsikliente. Seega, 10% igast ostusummast muutub kogutavateks lojaalsuspunktideks, millega saate hiljem katta kuni 50% järgmise tellimuse maksumusest. Kingi ei ole ju kunagi liiga palju!

 

MIKS LIITUDA LOJAALSUSPROGRAMMIGA?

  • See on kasulik! 10% igast ostusummast muutub kogutavateks lojaalsuspunktideks, mis kehtivad 120 päeva alates viimasest tellimusest.
  • Tellimuse eest saadud lojaalsuspunkte saad kasutama hakata, kui tellimuse kättesaamisest on möödunud 14 päeva.
  • See on personaalne! Püsikliendina saate esimesena teada sooduspakkumistest ning tellida soodsama hinnaga juba enne avalike allahindluste algust.
  • Kõige värskemad uudised! Saate esimesena teada uutest kingadest ja teistest tootekollektsioonidest ning muud aktuaalset infot.
  • Eripakkumised! Spetsiaalsed püsikliendipakkumised ainult teile.

 

KUST NÄEN OMA LOJAALSUSPUNKTE?

Oma lojaalsuspunkte näete Open24 e-poodi kliendikontoga sisse logides.

Tähelepanu: lojaalsuspunkte ei saa vahetada rahaks!

 

Open24 e-poes saab nüüd liituda lojaalsusprogrammiga Open24 klubiga.

Kallis klient! Anname teada, et nüüd on Sul võimalik liituda meie e-poe lojaalsusprogrammiga - Open24 klubiga! Open24 klubi liikmetele pakume erilisi soodustusi.

Kuidas saada Open24 klubi liikmeks?

Lihtsalt registreeru kliendiks või logi oma kliendikontole sisse, klõpsates kodulehe ülaosas „Logi sisse”. Samuti piisab oma andmete sisestamisest ostu sooritamise ajal. Liikmelisus on täiesti tasuta ja kõik sooduspakkumised kehtivad kõigile registreeritud liikmetele meie e-poodi sisselogimisel. Erisoodustused kehtivad vaid Open24 klubi liikmetele! Enne ostu või ostu ajal registreeru kliendiks või logi olemasoleva kontoga meie poodi sisse. Head ostlemist!