BIG ROYAL WEEKEND SALE!
-50% allahindlust enamus esemeid + extra -15% maha kõik koodiga: WEEKEND
OSTA KOHE
Soodustus kehtib 12.-14. juulini.
Tekkis küsimusi?+372 8801721

Camper jalanõud meestele

filtrid

  • Suurus
  • Omadused
  • Värv
  • Hind
OK
SORTEERI filtrid

SORTEERI


CAMPER

Igal hooajal püüabCamper avastada uuesti klassikalisi disaine, täiendades neid ja muutes mõningaid detaile, et säilitada originaalsust. Camper peab tihti silmas seda, et et igaks elustiiliks on olemas Camper stiil.

Camper 1

 

Isegi sõna “vabaaeg” algus tähendab meile midagi erilist. Camper loob rafineeritud, kuid ilma rangete raamideta jalatseid.  Säilitatav on suurepärane tasakaal rangete klassikaliste joonte ja sportliku disaini vahel.

 ESIMESED JALATSID

Camaleón – on CAMPER esimesed jalatsid, mis kajastavad Vahemere pärandit, selle lihtsust, leidlikkust ja igapäevast meeldivust. Inspireeritud vanaaegsetest kohalike põllumeeste jalavarjusid, sai sellest joonest CAMPER ikooniline jalats.

Camper 2

 

PELOTAS

Pelotas, üks meie poolt kõige enam tunnustatud siluette. Alates 1995. aastast  on seda mudelit müüdud enam kui 11 miljonit paari. See on spordiliidritest inspireeritud Camper sari. Nende jalatsite taldadel on 87 palli meenutavat kumerust, mis ühenduvad unikaalseks amortiseeruvaks süsteemiks ja on samas erilise väljanägemisega. 

Camper 3

 

TWINS

1988. aastal vaidlustas CAMPER selle, et jalatsipaar peab olema ühesugune. Nii algaski "TWINS" ajalugu. Twins – on jalatsipaar, mille parem pool erineb vasakust poolest. Sellest ajast on Camper loonud palju erinevaid variante, mis tõestavad, et individuaalsus on tõeline paari võimsus. 

Camper 4

 

BEETLE

See sari paistab silma patenteeritud, kokkuvolditava konstruktsiooni poolest – uuendus, mis annab kerguse tunde ja muudab jalatsid lihtsalt kantavateks. 2010. aastal hakati "Beetle" sarja jalatseid müüma kauplustes. Sellest ajast on need saanud tuntuks ja populaarseks tänu enda anatoomiliselt vormitud tallale ja elastsetele saapapaeltele. 

 

Camper 5