TEVA PÄEVAD! -40% kõikidele TEVA toodetele sooduskoodiga: TEVA
OSTA KOHE
*Allahindlused kehtivad täishinnast. Pakkumine kehtib kuni 28.07.2024.
Tekkis küsimusi?+372 8801721

REIMA Lasku

Waterproof Jätkusuutlik
29,99 €
Madalaim hind 30p. 29,99 €
RRP 59,95 € - 50%
Tootekirjeldus

Tootekirjeldus

Laste Reima keskhooaja püksid. Valmistatud ülimalt vastupidavast Reimatec materjalist, sobivad aktiivseks vaba aja veetmiseks õues. Täielikult vee- ja tuulekindel ning õhku läbilaskev.

10 000 mm waterproofness banners

Veekindlus üle 10 000 mm. Rohkem >>

Breathability at least 7000

Õhu läbilaskvuse indeks 7 000 g/m2/24h. Rohkem >>

Need klassikalised veekindlad ja õhku läbilaskvad keskhooaja lastepüksid on valmistatud eriti tugevast materjalist. Reguleeritav vöökoht, mis tagab mugavuse ja hea istuvuse. Sile polüestervooder lihtsustab riietumist. Sellel on lukuga tasku, kus saab turvaliselt hoida võtmeid.

 • Keskhooaja lastepüksid
 • Kõik õmblused on teibitud
 • Kaetud vett ja mustust hülgava kattega (BIONIC-FINISH®ECO)
 • Sile polüestervooder
 • Reguleeritav vöökoht
 • Lukuga tasku
 • Veekindlus kuni 10 000 mm
 • Õhu läbilaskvus 7000 g/m2/24 tunnis
 • Vastupidavus: rohkem kui 50 000 Martindale tsüklit
 • Koostis: 100% polüester, polüuretaankate

Hooldusjuhend: pesta eraldi, parempidi. Enne pesemist pange lukud kinni. Mitte kasutada valgendavaid osakesi sisaldavaid pesemisvahendeid. Mitte kasutada pesuloputusvahendit. Värvimuutuste vältimiseks eemaldage pesumasinast kohe pärast pesemist. Võib kuivatada kuivatis kuni +40 °C.

Waterproof

Waterproof

Nautigem vihma!  

 • REIMA hingav ja veekindel polüuretaankangas kaitseb meie lapsi vihma ja külma eest.
 • Veekindlad õmblused pakuvad veelgi rohkem kaitset.  
 • Kangas on kergesti hooldatav ja vajab vähem pesemist, seepärast kasutame vähem vett ning pesuvahendeid ja panustame nii looduse säästmisse.
 • REIMA vihmarõivad on 100% ohutud inimesele ja keskkonnale.
Soovitatav temperatuur

Soovitatav temperatuur

Kui ilm õues muutub, on väga oluline riiete kihilisus. Igal kihil on oma funktsioon.

 • Põhikiht: eemaldab niiskuse. Sünteetilised ja segatüüpi kangad eemaldavad niiskuse ja viivad selle välimistesse kihtidesse. Termoliit ja villane kangas sobivad ideaalselt põhikihiks, kuna need materjalid on täiesti hingavad ja on naha vastas väga meeldivad.
 • Keskmine kiht: lisasoojus. Kevadel piisab ühest kihist, talvel on aga vaja kanda lausa mitu keskmist kihti. Väga tähtis on, et keskmine kiht oleks piisavalt vaba, väga ümber olev keskmine kiht piirab laste liigutusi ja ei anna piisavalt sooja. Fliiskangas on eriti hea valik, kuna see on hingav ja oma soojaomaduste poolest väga sarnane villaga. Fliiskangast on lihtne hooldada, ta kuivab kiiresti. Keskmiseks kihiks sobib hästi ka vill, mis annab sooja ka siis, kui on niiske.
 • Pealmine kiht: kaitse halbade ilmastikuolude korral (vihm, tuul ja lumi). Kõige olulisem pealmise kihi funktsioon on kaitsta halva ilma eest. Soovitame valida veekindel ja hingav pealmine kiht, mis sobib suurepäraselt hea ilmaga, kui sajab või õues on märg lumi.

*Reima aksessuaaride abil saate reguleerida lihtsasti kogu riietuse soojust. Ärge unustage valida ka õiged jalanõud!

**Temperatuuritunnetus on individuaalne, seega tuleb ise otsustada, millisel temperatuuril on mugav kanda valitud pealmist kihti.

Soovitatav temperatuur sõltub sellest, mis kihte te kasutate (vt tabelit):

 

SLUOKSNIAVIMAS IR ŠILUMOS INDEKSAS (EE)

Kuidas REIMA riideid hooldada?

Kuidas REIMA riideid hooldada?

Dizainas be pavadinimo - 2022-11-03T134313.750

Reima® rõivad on mustusekindlad, kergesti hooldatavad ega sisalda kahjulikke kemikaale. Säästate energiat, vett, pesuvahendeid ja aega – kulutate vähem aega pesupesemisele ja teil on rohkem aega väljas viibida! Allpool on mõned järeleproovitud pesupesemisnipid, mis muudavad igapäevaelu veidi lihtsamaks. Kontrollige kindlasti alati hooldusjuhiseid toote etikettidel!

 

ÕUERIIETUS

Pese vähem, naudi rohkem

Õueriideid tuleks harva pesumasinas pesta, sest iga pesu halvendab toote tehnilisi omadusi. Mustuse saab maha pesta veega või pühkida niiske lapiga. Vajadusel peske rõivas pesumasinas pahupidi temperatuuril kuni 40 ° C. (Kindlasti pöörake tähelepanu sellele, mis on kirjas toote etiketil). Kinnitage kõik tõmblukud, et need ei kahjustaks teisi kangaid.

Ärge kasutage pesupehmendajat

Ärge kasutage pesupehmendajaid, kuna need võivad vähendada funktsionaalsete kangaste hingavust. Stretškangast kudum, näiteks UV-kiirgust kaitsvad riided, ei talu kangapehmendajaid.

Kuivatage riided toatemperatuuril

Ärge unustage riideid kohe pärast pesemist kuivatada. Kuivatage õueriided pahupidi, et veekindel kate kuivamisprotsessi ei takistaks. Riided kuivavad kiiresti toatemperatuuril. Võite ka trummelkuivata temperatuuril kuni 40°C, kui seda lubab hooldusjuhend (Hooldusjuhised leiate toote etiketilt). Liiga kõrgel temperatuuril kuivatamine võib vähendada riiete niiskuskaitset.

Vihmaülikonna pinda ei saa kuivatada trummelkuivatis ja seda ei ole töödeldud.

Jalatsite hooldus

REIMA kollektsiooni kuuluvad muda-, vee- ja täiesti veekindlad jalatsid, mida on võimalikult lihtne hooldada. Mustust saab puhastada harja või niiske lapiga. Mõned Reima jalanõud on ka masinpestavad, kuid pöörake kindlasti tähelepanu jalanõude etiketil olevatele hooldusjuhistele.

Vihmariided

Hooldusjuhised leiate toote etiketilt. Peske eraldi, pahupidi. Enne pesemist tuleb tõmblukud ja krõpsud kinni panna. Ärge kasutage pesemise ajal pesuaineid, pehmendajaid ja pleegitusaineid. Võtke rõivad kohe pärast pesemist välja, et vältida värvimuutusi, kuivatage need toatemperatuuril. Vihmariiete pinda ei saa kuivatada trummelkuivatis ja seda ei ole töödeldud.

 

VILLASED JA BEEBIRÕIVAD

Villaste riiete pesemine ja hooldus

Lugege alati hoolikalt pesemisjuhendit! Kui juhistes pole soovitatud pesutemperatuuri märgitud, peske rõivast 30°C juures. Uusi villaseid riideid võib tavaliselt pesta pesumasinas, kuid kui pesemisjuhendis on kirjas, et rõivaid tuleb pesta käsitsi või väga pesutsükliga, siis pange kindlasti tähele, mis on kirjutatud pesemisjuhendis. Vill on üsna tundlik materjal, seega vältige selle leotamist ja asjatut hõõrumist. Parim nipp külmaks aastaajaks: vii oma villased riided õue tuulduma või pese korralikult lumes! Külm ilm elavdab rõiva ja seda ei pea nii sageli pesema.

Kuivatamine

Kuivatage villased riided alati tasapinnaliselt, et need ei kaotaks oma kuju. Valige villaste riiete kuivatamiseks soe ja hästi ventileeritav koht ning vältige otsest päikesevalgust.

Peske õrnalt

Beebiriideid pestes vältige tugevalt lõhnavaid pesuvahendeid ja loputage tooted põhjalikult. See tagab, et lapse nahk puutub kokku ainult puhaste riietega ja mitte millegi muuga. Kangapehmendajat pole vaja kasutada. Kangekaelsed plekid võivad olla keerulised, kuid neid saab enne pesumasinas pesemist seebiga töödelda – see aitab mustuse võimalikult lihtsalt ja õrnalt eemaldada.

Pöörake tähelepanu materjalide valikule

Tihtipeale tuleb beebiriideid pesta iga päev, seega tasub valida jätkusuutlikud looduslikud materjalid, mida saab vajadusel pesumasinas pesta. Kõik REIMA vastsündinu riided on masinas pestavad, et teil oleks rohkem aega oma pisikesega tegeleda. Siiski pöörake alati tähelepanu sellele, mis on kirjas sildil olevas hooldusjuhendis.

Kuivatage riided toatemperatuuril

Kõik Reima Newborn riided on toatemperatuuril kergesti kuivatatavad.

 

UJUMISRIIDED

Peske alati põhjalikult

Peske oma päevitusriideid sageli ja põhjalikult. Kloor ja soolane merevesi nõrgendavad kangaid, seetõttu tuleks ujumisriideid pärast iga kasutuskorda pesta. Kui liiva satub ujumistrikoo sisse, võid kuiva ujumistrikoo õrnalt venitada, et liiv eemaldada.

Ärge kasutage pesupehmendajat

Masinpesu maheda, pleegitusvaba pesuvahendiga maksimaalselt 40 °C juures. Ärge kasutage pesupehmendajaid, kuna need võivad vähendada funktsionaalsete kangaste hingavust. Ärge peske ujumisriideid takjakinnitusega riietega samas pesumasinas, kuna kare kinnitus võib põhjustada riiete rebenemist.

Ärge kuivatage päikese käes

Ujumisriideid ei tohi jätta kuuma päikese kätte kuivama, kuna ultraviolettkiired võivad vähendada ujumistrikoo elastsust. Kvaliteetsed ujumisriided kuivavad varjus kiiresti!

 

REIMA AKSESSUAARID

Lugege alati hoolikalt hooldusjuhendit! Pesta koos sarnaste värvidega, väljastpoolt. Ärge kasutage pesupehmendajat ja pesuaineid, mis sisaldavad pleegitusaineid. Kuivatage toatemperatuuril. Sisemine pool välja keerates kuivavad kindad väga kiiresti, kuid olge ettevaatlik, et kinda vooder ei rebeneks.

Informatsioon kohta REIMA

Informatsioon kohta REIMA

REIMAST

“Reima” usub, et lapsed peavad olema vabad ja veetma aktiivselt aega väljas, looduses ja hoovis. Juba 70 aastat töötab „Reima“ selleks, et lapsed saaksid muretult veeta aega väljas, looduses ja hoovis. „Reima“ ei kavatse peatuda – soovib olla lasteriiete ja jalatsite ekspert. „Reima“ planeerib ka edaspidi luua õueriideid lastele.

„Reima“ ajalugu sai alguse veel Teise maailmasõja aegadel. „Pallo – Paita Oy“ ettevõte, mis õmbles riideid sõduritele, kolis ohutuse mõttes õhurünnakute eest 1939. aastal  Helsinkist Kankaanpäässe. Pommitamise lõppedes kolis tehas Helsinkisse tagasi. Kuid ettevõtte juhid otsustasid mitte lasta lahti koolitatud personali ja enda jõudu proovida Kankaanpääs.  1944. aastal ,aprilli kuus alustati Kankanpää tehase ehitustööd. Uus tehas alustas tööd aasta pärast ja sai nimeks „Kankama Oy“. Esimestel aastatel oli suur tooraine puudus, seepärast olid esimesed tooted, naiste riided, valmistatavad sõjaväelaste lumekostüümidest.

50. aastatel kasvas ettevõte kõvasti ja arenes. Ettevõtte nimetus  Kankama (pärit Kankaanpääst) vahetati „Reima“ vastu. „Reima“ hakkas looma ja kasutama pikaealist lasteriiete materjali. Esimesed toodangu eksportimise katsed toimusid  50. aastatel, see tegevus end Kesk -  Euroopas ei õigustanud, seega kontsentreerus ettevõte vaid Skandinaavia turule.

Sajandi lõpus loodi Enstex® materjal, mis paistis silma pikaealisuse ja veekindluse poolest. Toode sobis suurepäraselt kokku tolle aja moetendentsidega.

1970. a. – see on Enstex®  kuldne ajastu. See materjal oli nimelt see, mida oli vaja tolle aja soome emadele, kes peale pikka kodus olemist tööle naasesid.  „Reima“ arvestas ja rahuldas emade vajadusi. Ettevõte pööras ka edaspidi põhitähelepanu lasteriietele, kuid peale selle lõi ka igapäevaseid riideid stiilsetele noortele, tootis töö ja spordiriideid.

90. a. alguses sattus  „Reima“  ja  „Tutta Oy“, kes lõi Jyväskyläs villast kootud lasteriideid, sügavasse hätta. Ettevõttel oli stabiilselt turul veel kolmas kaubamärk  „Lassie®“, mille oldi soetanud varem. Reima ei lasknud käsi alla ja lõi edasi selliseid tooteid, nagu Gore-Tex, mis olid vee- ja tuulekindlad ja lõppude lõpuks neil õnnestus. Uus toode sai nimeks  Reimatec®. Reimatec® - see on suurepärase kvaliteedi ja vastuvõetava hinna vahekord.  Seda toodet hakati palju kasutama Soomes ja teistes ekspordiriikides.  Selleks, et olla konkurentsivõimeline, keskendas  „Reima“ enda tootmise Hiinasse, Ida riikidesse ja Balti riikidesse.  1997. aastal müüdi ettevõte erakapitali investoritele Taanis.   

LAPSED

Uued omanikud püüdsid ettevõtet kasvatada läbi tarnimise, põhitähelepanu pöörati aga tehniliste toodete arendamisele. Suur arengutase ja pakkumiste lai valik nõrgestas „Reima“ tulusust. Paari aasta jooksul jäi ettevõte suurtesse võlgadesse, 2002. aastast sai ettevõtte ajaloo kolmas ümberkorralduste aeg.  2004. aastal  peatati täiskasvanutele mõeldud toodangu tootmine. Ettevõte keskendas kogu enda tähelepanu sihtgrupile -  riided lastele alates 0 kuni 12 aastat. See oli hea ja efektiivne otsus, tänu millele ettevõtte tulusus kasvas kiiresti ja stabiliseerus. Ettevõte rahvusvaheliseks muutumine toimus samuti kiiresti ja efektiivselt. Esimese XXI sajandi aastakümne jooksul müüdi „Reima“ tooteid koguni 20. riigis.

Ettevõttel on Soomes umbes 100 töötajat, välismaal aga veel umbes  120 töötajat. 2015.a.  moodustasid  „Reima Oy“ puhtad müügid umbes 75,4 mln. EUR.

Uuendused aitasid lastevanematel hoolitseda laste tervise eest digitaalsel ajastul. „Reima“ riietele loodi veel rohkem „nutikust“, selleks, et vanemad motiveeriks tänu riietele lapsi aktiivseks tegevuseks väljas. „ReimaGO“ andur ja sellega seotud riiete kontseptsioon kujundab uue suhtumise vabaaja veetmisesse vabas õhus.  

KLIENTIDE ARVUSTUSED (0)

KLIENTIDE ARVUSTUSED

Sellel tootel puuduvad klientide arvustused


KIRJUTA ARVUSTUS

REIMA Lasku

hinnang

Üldine hinnang 1 2 3 4 5 (vali)
Mugavus: 1 2 3 4 5 (vali)
Välimus: 1 2 3 4 5 (vali)
Kvaliteet: 1 2 3 4 5 (vali)

Teie arvamus

Lisage toote kohta ka kommentaar/arvamus.

. .

. .

Sarnased tooted