Sel nädalal saavad vihmasaapad, riided ja aksessuaarid -20% allahindlust koodiga: 20RAIN
OSTA KOHE
Tekkis küsimusi?+372 8801721

Blundstone 2242

Waterproof
235,99 €
Tootekirjeldus

Tootekirjeldus

Pruuni värvi saapad Blundstone Thermal All-Terrain #2242 on 100% veekindlad Blundstone’i saapad ka elastne detail on veekindel , see tagab maksimaalse kuivuse ja mugavuse. Täisvillased sisetallad ja Thinsulate™-materjalist vooder aitavad hommikust õhtuni kehasoojust säilitada. Patenteeritud isepuhastuvad Vibram-tallad juhivad eemale lume ja lörtsi, see tagab parema haarde. Jalatsid on paelteta, seega pole vaja muretseda külmast kangete sõrmedega paelte sidumise pärast. Jalatsid saab ilma vaevata uksel jalast lükata.

 • Täiesti veekindad saapad veekindla elastse detaili ja tihendatud õmblustega;
 • Vibrami survevalukummist välistald ja PU-vahetald patenteeritud SPS-iga põrutusalades tagab terveks päevaks mugavuse ja pehmendab põrutusi;
 • Blundstone’i autoriõigustega kaitstud isepuhastuv välistald. Suurepärane haare nii märjal, lumisel kui libedal pinnal;
 • Vooderdatud 200 grammi Thinsulate™-iga;
 • Polüuretaanist vahetald tagab mugavuse, XRD™ kannapiirkonnas kaitseb kanda põrutuste eest;
 • Eemaldatav lambanahast sisetald tagab soojuse ja mugavuse;
 • Õli-, orgaaniliste ja anorgaaniliste hapete kindel;
 • Temperatuurini 300 °C kuumakindel tald, mis jääb töökindlaks ka temperatuurini 15 °C;
 • Kannaosas peidetud õmblus;
 • Nahkvoodriga;

Hooldamine

 • Esmalt eemaldage saabastelt pehmete harjastega harja või niiske lapiga paakunud mustus ja jätke saapad õhu lätte kuivama. Ärge jätke saapaid otse päikese kätte ega küttekehade lähedusse, sest nahk kuivab kuumuse toimel.
 • Saabaste hooldamiseks kandke nahale nahaviksi, -pihust või -kreemi. Kui kasutate viksi esmakordselt, katsetage esmalt saapal silmatorkamatus kohas, kas see muudab saapa värvust või välimust.
 • Kui kasutate viksi, kandke väike kogus nahapuhastusvahendit lapile või harjale ja hõõruge ringikujuliste liigutustega jalatsi pinna sisse.

Päritoluriik: Vietnam.

Waterproof

Waterproof

Waterproof veekindlad jalatsid ja riided on disainitud kandmiseks vihmase ilmaga. Veekindel membraan ja vett hülgav kate tagavad maksimaalse kaitse vihma ja niiskuse eest.

Tänu spetsiaalsele veekindlale membraanile  kingad on niiskuskindlad ja võimaldavad nahal hingata. Jalatsite sisemine membraan aurustab niiskust ja tõrjub vett, jalad jäävad alati kuivaks.

Veekindlad riided on kaetud vett tõrjuva kattega, mis takistab niiskuse tungimist riidesse,  sundides vett kogunema tilkadeks, mis veerevad riide pinnalt maha. Liimitud tugevad õmblused pakuvad täiendavat kaitset niiskuse vastu.

Suuruste tabel

Suuruste tabel

Naiste jaoks

NZ US cm EU
3 6 22 36
4 7 22,8 37
5 8 23,7 38
5,5 8.5 23,7 39
6 9 24,6 40
7 10 25,4 41
8 11 26,2 42

 

Meeste

NZ US cm EU
6 7 24,6 40
7 8 25,4 41
8 9 26,2 42
9 10 27,1 43
9,5 10.5 27,1 44
10 11 28 45
11 12 28,8 46
Informatsioon kohta Blundstone

Informatsioon kohta Blundstone

Blundstone

Blundstone asutati 1870. a Tasmaanias. Vaatamata sellele, et Blundstonest on saanud üks enim äratuntav jalatsite kaubamärk maailmas, on ettevõte jäänud ikkagi Tasmaaniasse. Peakontor ja kõigi kummijalatsite tootmisbaas asub  Hobartis, Tasmaanias: Austraalia saareriigis.

Ikooniliste Blundstones´itega tunned end igal pool nagu kodus, ükskõik, kus see ka ei oleks. Nende välimus vastab täielikult nende mugavusele, seepärast ei ole tähtis, kas reisid mööda Tasmaania reljeefi või kõnnid vihmastel New Yorgi tänavatel. Blundstones jalatsitega tunned end mugavalt ja näed hea välja igal pool. 

Blundstone usub, et ei ole olemas midagi ilusamat jalatsitest, mis Sind kaitsevad. Blundstone  toodab jalatseid, mille esiosa on tugevdatud terasplaatidega. Mõningatel mudelitel on ka täiendavaid turvafunktsioone, mis kaitsevad löökide eest, on lõike-, kemikaali- ja kuumakindlad, kaitstud elektrilöögi, veerejõu ja muude ohtlike kõrvalnähtuste eest.

Alates 1870. a on Blundstone loonud uusi võrreldamatu mugavustunde ja kaitse tagamise viise keskkonnategurite eest. Parimate ja uusimate tehnoloogiate kasutamiseks investeerib Blundstone palju teadusuuringutesse ja teeb koostööd enda partneritega.

Selleks, et luua jalgadele turvalisi süsteeme, mis tagavad suurepärase löökide neelamise ja mugavustunde, teeb Blundstone koostööd maailma parimate tarnijate, innovaatorite ja tippklassi tootjatega. 

Blundstone tallakonstruktsioon on projekteeritud ja loodud vähendama jalatalla piirkonna väsimust ja ortopeedilisi probleeme.

Et tagada parem kaitse keskkonnategurite eest ja jalatsite pikaealisus, saadakse nahk maailma parimatelt nahatootjatelt.

APMA

Tunnustatud Ameerika Pediaatrite meditsiini assotsiatsiooni (APMA) jalatervisele kasulike toodete kinnitusmärgiga.

Klientide arvamused (0)

Klientide arvamused

Šis produktas neturi klientų atsiliepimų.


Kirjuta arvamus

Blundstone 2242

hinnang

Üldine hinnang 1 2 3 4 5 (vali)
Mugavus: 1 2 3 4 5 (vali)
Välimus: 1 2 3 4 5 (vali)
Kvaliteet: 1 2 3 4 5 (vali)

Suuruse sobivus

Kui te olete seda mudelit proovinud, siis palun hinnake, kuidas proovitud suurus sobib sellega, mida te tavaliselt kannate

Teie arvamus

Lisage toote kohta ka kommentaar/arvamus.

. .

. .