Tekkis küsimusi?+372 8801721

Korduma kippuvad küsimused (KKK)

Kui teil on küsimus, millele te siit vastust ei leia, võtke meiega palun ühendust info@open24.ee või telefonil +372 8801721 (tööpäeviti 9.00 - 17.00)

 

 

Kuidas saan tagastada soetatud kauba?

Kui tellitud kaup teile ei sobi, saate selle tagastada 365 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest. Tagastatav kaup peab olema originaalpakendis, kasutamata ja täielikult säilinud kaubandusliku välimusega.   

Kauba tagastamiseks või ümbervahetamiseks logige oma kontoga e-poodi sisse ning avage ülemisest menüüst kasutajaandmete alt “Minu tellimused”. Avage tellimus, millest soovite tooteid tagastada ning valige konkreetsete toodete juures "Tagastada/vahetada toode". Seejärel avaneb toodete tagastamise/ümbervahetamise elektrooniline vorm N.B.! Kui tegite tellimuse kontot registreerimata, tuleb tagastamiseks kõigepealt registreerida meie e-poes konto sama e-posti aadressiga, millega tegite tellimuse.

Kauba tagastamine toimub ainult DPD-kulleriga, kes tuleb kaubale järele tagastusvormis esitatud aadressile. Omniva pakiautomaadi kaudu ei saa kaupa tagastada.

 

 Kuidas saan soetatud kauba ümber vahetada?

Kui soetatud kauba mudel, suurus või värv teile ei sobi, saate selle vahetada ükskõik millise muu meie e-poes müügil oleva kauba vastu. Ümber vahetatav kaup peab olema originaalpakendis, kasutamata ja täielikult säilinud kaubandusliku välimusega.   

Kauba ümbervahetamiseks 

  •          logige oma kontoga e-poodi sisse ning avage ülemisest menüüst kasutajaandmete alt “Minu tellimused”. Avage tellimus, millest soovite tooteid tagastada ning valige konkreetsete toodete juures "Tagastada/vahetada toode". Seejärel avaneb toodete tagastamise/ümbervahetamise elektrooniline vorm. NB! Kui tegite tellimuse kontot registreerimata, tuleb tagastamiseks kõigepealt registreerida meie e-poes konto sama e-posti aadressiga, millega tegite tellimuse.
  •          Märkige elektroonilisel vormil valik, et soovite kauba ümber vahetada ning täitke ja kinnitage vorm.
  •          Pärast tagastamise/ümbervahetamise vormi täitmist tehke kohe uus tellimus tootele, mille vastu soovite tagastatava toote vahetada. Uue tellimuse maksumus peab kattuma tagastatava toote maksumusega. Kui oleme tagastuse kätte saanud, saadame uue toote välja. Tagastamise ja uue toote väljasaatmise protsess võtab aega ligikaudu 5-7 tööpäeva.
  •          Pakkige ja tagastage toode vastavalt tagastustingimustele ja -juhistele.

 

Tagastasin kauba, millise aja jooksul saan raha tagasi?

Pärast tagastustaotluse esitamist läbi Open24 konto näete, et tellimus on tagastatud staatuses. Raha tagastame pärast seda, kui tagastatud kaup on meieni jõudnud, maksimaalselt kahe nädala jooksul pärast tagastuse kättesaamist.

Tähelepanu! Open24 kohustub kandma tagasi tagastatud kauba maksumuse, tarne hind ei kuulu tagastamisele. 

 

Soovin kauba ümber vahetada. Tagastasin kauba ning esitasin uue tellimuse. Millal võin arvestada uue kauba kättesaamisega?

Kauba tagastamise ja ümbervahetamise protseduur võtab aega 5 - 7 tööpäeva. Uue kauba saame välja saata pärast tagastuse kättesaamist ja kontrollimist. 

 

Sain praaktoote. Kuidas peaksin toimima?

Open24 e-poes müügil olevale kaubale kehtib garantii 24 kuud. Tootjapraagi korral kohustub Open24 tagastama kauba eest makstud summa või defektiga toote mõne muu toote vastu välja vahetama.

Kui olete saanud praaktoote, tuleb täita tagastusvorm ning valida tagastamise põhjuseks "praak" koos täpsema selgitusega. Kui te ei ole kindel, kas teie juhtumi korral kehtib garantii, võtke meiega ühendust e-posti teel info@open24.ee või telefonil: +372 8801721 (tööpäeviti 9.00 - 17.00).

 

Kas Crocs jalanõusid võib pesta pesumasinas, kuivatada radiaatorite juures või teiste kuivatusseadmetega?

Crocs jalanõusid ei soovitata pesta pesumasinas. Crocs jalanõusid ei tohi hoida radiaatori läheduses ega kuivatada pesukuivatis. Vältige otsest päikesevalgust, jätke jalanõud varju (näiteks päikesevarju või lamamistooli alla), sest otsene päikesevalgus võib neid kahjustada.

 

Miks tasub hakata Open24 lojaalsusprogrammi liikmeks?

Meie lojaalsusprogrammi eesmärgiks on tänada oma püsikliente. Seega, 10% igast ostusummast muutub kogutavateks lojaalsuspunktideks, millega saate hiljem katta kuni 50% järgmise tellimuse maksumusest. Kingi ei ole ju kunagi liiga palju!

Miks lojaalsusprogrammiga liituda?

  • See on kasulik! 10% igast ostusummast muutub kogutavateks lojaalsuspunktideks, mis kehtivad 120 päeva alates viimasest tellimusest. 
  • See on personaalne! Püsikliendina saate esimesena teada sooduspakkumistest ning tellida soodsama hinnaga juba enne avalike allahindluste algust. 
  • Kõige värskemad uudised! Saate esimesena teada uutest kingadest ja teistest tootekollektsioonidest ning muud aktuaalset infot.
  • Eripakkumised! Spetsiaalsed püsikliendipakkumised ainult teile.

Kust näen oma lojaalsuspunkte?

Oma lojaalsuspunkte näete Open24 e-poodi oma kliendikontoga sisse logides.
Tähelepanu! Lojaalsuspunkte ei saa vahetada rahaks.

 

Teil ei ole kaupa, mida soovin tellida. Kuidas saan teada, kas laos on teatud kindla värvi ja suurusega kaupa?

Pakume võimalust lisada end ootenimekirja. Valige e-poes huvipakkuva toote juures soovitud värvus ja suurus ning märkige "Ootenimekirja". Seejärel sisestage oma e-posti aadress ning kui soovitud toode on uuesti laos olemas, teavitatakse teid sellest automaatse e-kirjaga. 

 

Kuidas saan teada, kas jalanõud vastavad suurustele?

Iga toote juurest leiate suuruste tabeli, kuhu on märgitud sisetalla mõõtmed sentimeetrites. Suuruse valimisel soovitame jälgida sisetalla mõõte ning teiste klientide kommentaare. Kui tellitud mudel, suurus või värv teile siiski ei sobi, saab kaubandusliku välimuse säilitanud jalanõud 1 aasta jooksul tagastada või ümber vahetada. Vahetamisprotseduur võtab aega 5-7 tööpäeva ning sellega ei kaasne täiendavaid kulusid.