Tekkis küsimusi?+372 8801721

Korduma kippuvad küsimused (KKK)

See on väike nimekiri küsimustest, mida kõige enam küsitakse. Kui te ei leia siit vastest oma küsimusele, palun, kontakteeruge meiega läbi e-maili info@open24.ee või telefoni  +372 8801721  (tööpäeviti kella 9.00 - 17.00)

 

 

Kuidas saan tagastada soetatud kauba?

Kui soetatud kaup Teile ei sobi, saate selle tagastada 365 päeva jooksul selle soetamise päevast alates. Tagastatav kaup ei tohi olla kantud ega kaotanud kaubanduslikku välimust.   

Internetist soetatud kauba tagastamine:  

Tagastamine internetipoes, Open24: sisenege enda kontole Open24 veebilehel (kui Te ei olnud ostmise ajal registreerunud, siis kõigepealt - registreeruge: Open24 veebilehe esilehe ülaosas vajutage "Liitu" ja  "Registreerumine". Registreeruge ja liituge). Vasakus aknas vajutage  "Minu tellimused". Näete soetatud kauba nimekirja. Leidke kaup, mille tagastate ja vajutage selle all olevale nupule "Kauba tagastamine". Edasi täitke vastavalt esitatavatele juhistele.

 

 Kuidas saan vahetada soetatud kauba teise vastu? 

Kui soetatud kauba mudel, suurus või värv Teile ei sobinud, saate selle vahetada ükskõik millise muu meie internetipoes oleva kauba vastu.  Vahetatav kaup ei tohi olla kantud ega kaotanud kaubanduslikku välimust.

Kauba vahetamiseks sooritage järgmised sammud:

  •          Sisenege enda Open24 internetipoe kontole (kui te ei olnud ostmise ajal registreerunud, siis kõigepealt registreeruge: vajutage Open24 veebilehe esilehe ülaosas Liitu" ja siis "Registreerumine". Registreeruge ja liituge).
  •          Leidke tellimus/kaup, mille soovite vahetada ja vajutage selle all nupule „Kauba tagastamine“.
  •          Täites näete valikuid „Tagastamine“ ja „Vahetamine“. Valige, et soovite kaupa "Vahetada" ja lõpetage tagastamise täitmine.
  •          Peale tagastamisvormi täitmist tehke kohe uus tellimus tootele, mille vastu soovite vahetada. Vahetamise tellimuse summa kattub tagastatava kauba summaga. Kohe kui saame kätte Teie poolt tagastatava kauba, saadame välja vahetatava. Tagastamise – vahetamise protseduur võtab aega 5-7 tööpäeva.
  •          Saadetis pakkige ja tagastage vastavalt süsteemis genereeritud kauba tagastamise viisile.  

 

Tagastasin kauba, millise aja jooksul võin arvestada makstud raha tagasisaamisega?

Peale seda, kui olete enda Open24 veebilehe kontol  täitnud kauba tagastamise vormi, genereerub süsteemis kirje, et "Tagastamine on sooritatuid”. Raha kanname üle tagastatud kauba eest tööpäeval - neljapäeval. Kõige pikem määratud raha tagastamise tähtaeg on kaks nädalat arvestades kauba tagastamise päevast.

Tähelepanu: Open24 kohustub tagastama kogu kauba eest tasutud raha, väljaarvatud kohaletoimetamise tasu.

 

Tahan vahetada kauba välja. Sooritasin kauba tagastamise ja vahetamise tellimused. Millal võin arvestada uue kauba  kättesaamisega vahetatava asemel?

Kauba tagastamise – vahetamise protseduur kestab 5 -7 tööpäeva: uus kaup on väljasaadetav ainult peale tagastatud kauba kontrollimist.

 

Kaup, mille sain, on praak. Kuidas pean käituma?

Kogu Open24 kaubale on rakendatav 24 kuune garantii. Tehasepraagi korral kohustub Open.24 tagastama kauba eest makstud raha või vahetama defektiga kauba teise, klienti huvitava kauba vastu.  Tehasepraagi korral peab klient veebilehel täitma kauba tagastamise vormi, valides tagastamise põhjuse "praak" ja täpsustama tagastamise põhjuse. Kui Te ei ole kindel, kas Teie juhtumi korral on garantii kohandatav, võtke meiega ühendust  e-posti teel info@open24.pl  (vastus on garanteeritud 2 tööpäeva jooksul) või klienditeeninduse numbril: +372 8801721  (tööpäeviti  9.00 - 17.00 val.)

 

Kas Crocs jalanõusid võib pesta pesumasinas, kuivatada radiaatorite juures või teiste kuivatusseadmetega?

Crocs jalanõusid ei soovitata pesta pesumasinas. Crocs jalanõusid ei tohi hoida radiaatori läheduses või kasutada teisi kuivatusseadmeid. Vältida otsest päikesevalgust, jätke jalanõud varju (päikesevarju,lamamistooli alla), sest otsese päikesevalguse puhul võivad Crocs jalanõud deformeeruda.

 

Miks tasub hakata Open24 lojaalsusprogrammi liikmeks?

Luues enda uut lojaalsusprogrammi on meie eesmärgiks tänada Teid lojaalsuse eest. Just nimelt selle pärast muutub koguni 10% Teie ostusummast punktideks, millega saate hiljem katta kuni 50% järgmise ostu summast. Saapaid ei ole ju kunagi liiga palju!

Millised on uued lojaalsusprogrammi eelised?

  • Veel rohkem kasu. Nüüd muutub 10% igast Teie ostusummast punktideks, mis on kogutavad kaardile ja kehtivad 120 päeva Teie viimasest ostust. 
  • Individuaalne tähelepanu. Registreerudes lojaalsusprogrammi liikmeks saate Teie, kui eriline klient, esimesena teada ja kasutada väljamüükide allahindlusi veel enne väljamüükide algust. 
  • Kõige värskemad uudised. Teie saate esimesena teada uute jalatsite ja teiste toodete kollektsioonide, nende täienduste kohta ja muud aktuaalset informatsiooni.
  • Eripakkumised. Ainult Teile tehakse spetsiaalseid lojaalse kliendi pakkumisi.

Kuidas saada teada, kui palju punkte Teil on?

Enda punktide kohta saate teada, klikkides veebilehe ülemises osas olevale viitele „Liitu“ ja sisestades enda andmed ning liitudes enda profiililt.
Tähtis: kaardile kogunenud punkte rahaks ei vahetata!

 

Teil ei ole kaupa, mida soovin soetada. Kuidas saan teada, kas Teil on teatud kindlat värvi ja suurusega kaupa?

Pakume tellida automaatse sõnumi, mille saate, kohe kui meeldinud mudeli valitud värv ja suurus ilmub meie internetipoodi. Soovides tellida sõnumi, tuleb teha järgmised sammud: Open24 veebilehel leidke Teid huvitav kaup: valige värv, vajalik suurus ja allpool olevale väljale sisestage enda e-posti aadress, millele soovite informatsiooni saada, kui kaup ilmub. 

 

Kuidas saan teada, kas jalanõud vastavad suurustele?

Open24 veebilehel on mudelite fotode all esitatavates suuruste tabelites  (nupp "Suuruste tabel") esitatavad selle mudeli esialgsed sisetalla mõõdud sentimeetrites. Suuruse valimisel soovitame pöörata tähelepanu sisetalla mõõtudele ja paremal pool olevatele klientide soovitustele.   Kui tellitud mudel, suurus või värv Teile ei sobi/ei meeldi, võib tagastada ja vahetada kandmata ja kaubandusliku  välimuse säilitanud  jalanõusid  1 aasta jooksul. Vahetamisprotseduur kestab  5-7 tööpäeva ja see ei maksa midagi.