Tekkis küsimusi?+372 8801721

Kaupade kohaletoimetamine

 

MEIE E-POEST ON VÕIMALIK KAUPU TELLIDA

  • DPD Pickup pakiautomaati
  • DPD kullerteenusega
  • Omniva pakiautomaati


KUI PIKK ON KAUPADE TARNEAEG?

Kõik meie poolt müüdavad kaubad asuvad meie Leedu laos.
Tarnime kaubad vastavalt tarnemeetodile 1-3 tööpäeva jooksul. (Sõltuvalt kaubamärgist võib tarneaeg pikeneda. Kui tarneaeg on pikem kui 1-3 tööpäeva, näete Open24 lehel peale sobiva suuruse valimist toote eeldatavat tarneaega.)

Tellides ja tasudes (v.a tasumisel pakiautomaadis) toodete eest kuni kella 14.00-ni, saadetakse tellimus samal päeva ka teele.

Peale 14.00 tehtud tellimused saadetakse teele järgmisel tööpäeval.
Küsimuste korral võtke meiega ühendust e-posti teel: info@open24.ee või helistades telefonil: +372 8801721 (E-R 9:00-17:00).

 

1. TELLIMINE DPD KULLERIGA JA DPD PICKUP PAKIAUTOMAATI / PICKUP PAKIPOODI.

Vormistades tellimuse DPD Pickup punkti ja DPD kulleriga, on tarne maksumus 2 eurot.
Kauba jõudmisel Pickup pakiautomaati/pakipunkti saadetakse teile sellekohane SMS, kus on kirjas pakiautomaadi kood. SMS sisaldab ka kuupäeva, mil pakk tagasi saatjale (meile) liikuma hakkab. Palume kindlasti pakil järel käia SMS-is välja toodud aja sees!

NB: Kui tegemist on DPD Pakipoega (mitte pakiautomaadiga), tuleb pakile järele minnes kaasa võtta ka isikut tõendav dokument!

Kohaletoimetamine DPD kulleriga saartele maksab 20 eurot:

  • Hiiumaa
  • Saaremaa 
  • Teised saared

Kui kullerilt või pakiautomaadist/pakipoest saadud pakk on kahjustatud, teavita sellest kullerit, mispeale saate vormistada kahjuakti. Vastasel korral kinnitate allkirjaga, et saadud pakend on korrektne ja sel pole vigastusi. Sellisel juhul ei vastuta saatja paki sisu eest!
Rohkem informatsiooni Pickup/pakipoodide võrgustikust leiate siit lingist:


2. TELLIMINE OMNIVA PAKIAUTOMAATI

Tellimustele alates 15 € on tarne pakiautomaati TASUTA. Tellimustele alla 15 € lisandub tarne hind 2 €.

Kauba jõudmisel Omniva pakiautomaati saadetakse teile sellekohane SMS, kus on kirjas pakiautomaadi kood. SMS ei sisalda tagastuskoodi!
Tagastamise kohta leiad rohkem infot siit (https://www.open24.ee/ee/kliendi-andmed/tasuta-kaupade-tagastamine-vahetamine/)
SMS sisaldab ka kuupäeva, mil pakk tagasi saatjale (meile) liikuma hakkab. Palume kindlasti pakil järel käia SMS-is välja toodud aja sees! Kui te oma pakki 7 kalendripäeva jooksul pakiautomaadist välja ei võta, siis saadetakse teie pakk meile tagasi.

Juhised oma tellimuse Omniva pakiautomaadist kättesaamiseks leiate siit lingist.