NAGU SÜGIS, NÕNDA PAKKUMISED. -20% lisaallahindlust suvetoodetele. Sooduskood:
*Allahindlused kehtivad ainult selles kataloogis olevatele kaupadele kuni 2023-10-15. 
Tekkis küsimusi?+372 8801721
-20%

Columbia Sweater Weather Hooded Pullover Women's

79,99 €
Madalaim hind 30p. 99,99 € -20%
RRP 99,99 € - 20%
Tootekirjeldus

Tootekirjeldus

. Poolpika lukuga pullover on julge stiiliga ning mugavast soojast ja venivast materjalist. Pullover lisab sinu talvegarderoobile laheda nüansi mõnusa voodriga kapuutsi ja praktiliste taskutega.

 • Mugavalt veniv;
 • Paelaga reguleeritav kapuuts;
 • Voodriga kapuuts;
 • Kängurutasku;
 • Alumine serv on paelaga reguleeritav;
 • Kummiga mansetid;
 • Lõuakaitse;
 • Paeltega mansetid ja kaelus;
 • Tormiklapp;
 • Selja keskosa pikkus: 63,5 cm;
 • Matka tüüp: päevane matk, segamatk.

Valmistatud: Bangladeshis/Vietnamis/Hiinas/Indoneesias/Kambodžas.

Suuruste tabel

Suuruste tabel

  XS S M L XL
1 81-84 cm 86-89 cm 91-95 cm 99-103 cm 107-113 cm
2 65-67 cm 70-72 cm 75-77 cm 81-85 cm 90-95 cm
3 88-90 cm 93-95 cm 98-102 cm 105-109 cm 114-119 cm

 

woman_top_size

Meist Columbia

Meist Columbia


 COLUMBIA IAJALUGU

Columbia Sportswear ettevõte toodab matkajatele mõeldud varustust. Ettevõte on loodud Portlandis, Oregoni osariigis ja juba enam kui 70 aastat rõõmustab põhja-lääne Vaikse ookeani ranniku elanikke.  Juba enam kui 40 aastat juhib ettevõtet Gert Boyle. Tema juhtimise ajal kasvas  Columbia maailmatasemel sporditarvete ettevõtteks, selliseks, nagu see on tänasel päeval. Ettevõte asub senini Portlandis ja loob  riideid ning jalanõusid mis kaitsevad Teie keha ja jalgu külma, vihma ja ülekuumenemise eest, mis ka ei juhtuks. Unikaalne Vaikse ookeani põhja-lääne ranniku pärand ja Boyle perekonna põikpäisus eristab Columbia ettevõtet teistest.

Pereäri sai maailmataseme. Gert Boyle vanemad olid Saksamaa kodanikud.  1938. aastal  põgenesid nad natsistlikult  Saksamaalt ja asusid elama Portlandis, soetasid endale väikese kübarapoe, millele andsid  nime „Columbia Hat Company“. Sellest kübarapoest sai uks maailmatasemel ärile.

COLUMBIA TOODE

Meil on  holistiline vaade  elutsüklitesse.  Seda vaadet  rakendame hinnates enda toodet  sotsiaalsest, keskkonnakaitse, eetilistest ja keemilise mõju aspektidest. Seda aitab meil teha  meie poolt  kasutatav Higg Index. Higg Index on rõivatööstuses kasutatav hindamismeetod, mis on kontrollitav Sustainable Apparel Coalition poolt.

DISAIN, KVALITEET JA PIKAEALISUS

Me oleme kohustunud looma uusaegseid ja funktsionaalseid tooteid kasutajatele, kes osalevad erinevates välistegevustes selleks, et nad saaks nautida enda huvisid  kauem ja mugavamalt. Meie rõivad ja jalanõud kaitsevad keha ja taldasid külma, vihma ja ülekuumenemise eest. Kvaliteet ja pikaealisus on olulised aspektid, selle pärast on meil efektiivseid materjalide ja toodete kvaliteedi kontrollimise standardeid, mille eesmärgiks on kindlustada, et meie tooted on vastupidavad. See aitab pikendada riiete teenimise iga. Riiete pikaealisus ja nende pikk kasutamine säästab loodusressursse ning võimaldab ostjatel  saada meie toodetest maksimaalset kasu. Columbia on uhke enda kõrge kvaliteediga toodete üle ning annab neile piiratud ajaga garantii.

UNIVERSAALSUS JA DISAIN

Meie disainerite meeskonnal on peamine eesmärk: „luua pikaealine ja populaarne toode“. Meie eesmärgiks on luua toode, mis on kõrgeima kvaliteediga ja universaalsuse seisukohast sobiv kasutamiseks igal aastaajal.  Funktsionaalsus ja klassikaline disain garanteerib, et ostja tunneb end meie tootega kindlustatuna kõigi ilmastikutingimustega ning igas sotsiaalses keskkonnas.

MATERJALID

Materjalide valik ja kasutamine on väga oluline kvaliteetsete riiete loomisprotsessi tegur. Kangaste ja materjalide  kiudude  toodangul  on suur osa toote tootmises.  Samuti on see üks raskemini kontrollitav ja hallatav valdkond seoses toorainete ümbertöötlemisega tegelevate tarnijate suure arvuga turul.  Meie eesmärgikson kasutada vaid neid materjale, mis on saadud kasutades humaanseid, eetilisi ja keskkonda mitte kahjustavaid meetodeid. 

Töödeldud polüester: umbes 80% Columbia poolt toodetavatest toodetest on valmistatud polüestrist. Polüestri saamiseks on vajalikud toorained, mis  on väga lähedalt seotud naftaga.  Kasutades töödeldud polüestrit on vähendatav energiakogus mis on vajalik nafta saamiseks. Polüestri kasutamine vähendab jääkide ja plastiku kogust, mis saastab loodust.  Alates 2014. aastast on Columbia soetanud ja ümbertöödelnud enam kui 10 miljonit  jardi polüestri valmistamiseks vajalikke materjale.

Isolatsioonimaterjalid (voodri sees olevad): meie jaoks on oluline, et meie poolt kasutatav naturaalne vill ja suled oleks saadud juhindudes eetilisuse ja humaansuse normidest. 2016. aasta sügisel  piirdus  Columbia kasutama 100% sertifitseeritud naturaalset  villa ja sulgi, tuginedes „Textile Exchange’s TE Responsible Down“ standarditele. See kindlustab, et meie poolt kasutatav  vill ja suled on kõrgeima kvaliteediga ja on saadud sobivalt hooldatavatelt  hanedelt, partidelt ja teistelt veelindudelt.  

Nahk: umbes 95 % Columbia poolt kasutatavast nahast on saadav parkimistöökojast, mis kuulub Leather Working Groupile. Leather Working Group on mitmest huvitatud poolest koosnev grupp nahatööstuses, mis on vastutav kvaliteedi, säästva ja keskkonda mitte kahjustava tootmise eest nahaäris.

KEMIKAALID

Meie eesmärgiks on luua tooteid, mis on ohutud kõigile, kes nendega kontakteeruvad: töötajad, kes neid toodavad, tarbijad, kes neid kasutavad ja keskkond. Me kasutame keelatud materjalide nimekirjasid, mis on koostatud vastavalt maailmastandarditele ja seadustele. Samuti on meil testimisprogramm mis aitab kindlustada, et meie tooted vastaksid mainitud standarditele. Me teostame suuremastaabilisi koolitusi standardite ja testimisprogrammide kohta kõigile meie toodete tootmisgruppidele, et terves maailmas populaarsed  Columbia tooted vastaksid kõigile meie poolt seatud kvaliteedi ja ohutuse standarditele ning nõuetele.  

PFC

Perfluoritud  orgaanilised ühendid(PFC) olid kasutatavad kui pikaajaline vee tõrjevahend (DWR). Kuid PFC, eriti pika ahela PFC kaldub bioloogiliselt kogunema metsiku looduse ja inimese organismis ja on keskkonnas pikalt mittehäviv. Me keeldusime pika ahela PFC kasutamisest ja vahetasime selle välja lühikese ahela  PFC vastu, mida peetakse vähem vastupidavaks, seepärast kahjustab see vähem keskkonda. Me kasutame ka edaspidi veekindlaid ja õhku läbilaskvaid alternatiivseid materjale, et rahuldada tarbijate ootusi  ja mis on ohutud inimesele ning keskkonnale. 

 Camolumbia front

Klientide arvamused (0)

Klientide arvamused

Šis produktas neturi klientų atsiliepimų.


Kirjuta arvamus

Columbia Sweater Weather Hooded Pullover Women's

hinnang

Üldine hinnang 1 2 3 4 5 (vali)
Mugavus: 1 2 3 4 5 (vali)
Välimus: 1 2 3 4 5 (vali)
Kvaliteet: 1 2 3 4 5 (vali)

Teie arvamus

Lisage toote kohta ka kommentaar/arvamus.

. .

. .

Sarnased tooted