TEVA PÄEVAD! -40% kõikidele TEVA toodetele sooduskoodiga: TEVA
OSTA KOHE
*Allahindlused kehtivad täishinnast. Pakkumine kehtib kuni 28.07.2024.
Tekkis küsimusi?+372 8801721

DIDRIKSONS Corin Kid's Pnt 4

31,99 €
Madalaim hind 30p. 31,99 €
RRP 31,99 € 0%
Tootekirjeldus

Tootekirjeldus

DIDRIKSONS Corin Kid's Pnt 4

„Corin Kids Pant“ on pehmed ja hingavad laste püksid, mis on õmmeldud fliisist, karvase koheva voodriga. Pingutuspaeltega elastne vöökoht ja kaks esitaskut lisavad mugavust ja praktilisust.

Toote omadused:

 •         Riide koostis: 95% polüester, 5% elastaan;
 •         Pehme;
 •         Soe;
 •         Pehme ja karvane vooder;
 •         Pingutuspaeltega elastne vöökoht;
 •         Esitaskud.

Toote hooldamine:

 •         Pesemistemperatuur 30 °C;
 •       Pesta ilma pleegitusvahenditeta;
 •         Pesta ilma veepehmendusvahendita.
Suuruste tabel

Suuruste tabel

Tricky to know which size to pick? The measurements in the size charts for youths are given in centimetres. Remember that you only need to go by chest measurement for jackets and tops, and hip and waist measurements for bottoms. All measurements are based on a height of 168 centimetres (plus/minus 4 centimetres).

 

Normal measurements – girls

Size (cm) 130 140 150 160 170
Age (years) 7–8 9–10 11–12 13–14 15–16
Chest measurement 62 66 71 76 81
Waist 55 58 61 64 67
Hips 67 72 78 83 88
Inside leg length 59 65 70 75 80

 

Normal measurements – boys

Size (cm) 130 140 150 160 170
Age (years) 7–8 9–10 11–12 13–14 15–16
Chest measurement 64 68 73 78 83
Waist 59 62 65 67 73
Hips 67 72 78 83 88
Inside leg length 59 65 70 75 80

 

How do I measure myself?

Using a tape measure, measure directly against your body in centimetres to determine your size. In order to pick the correct size for jackets and tops, you should take your chest measurement. In order to pick the correct size for bottoms, go by your hip and waist measurements. Range of movement is already taken into account.

 • A

  Chest measurement

  Measure over the fullest part of your bust and over the shoulder blades, ideally with a bra on. Go by this measurement when selecting jackets and tops.

 • B

  Waist

  Measure your waist at the narrowest point. If you want to know what size to choose for bottoms, go by your hip measurement first of all. Waist measurement is secondary.

 • C

  Hips

  Measure around your hips at the widest point, which is roughly 20 cm below your waist.

 • D

  Inside leg length

  Inside leg length is measured from the crotch down to the floor.

Informatsioon kohta DIDRIKSONS

Informatsioon kohta DIDRIKSONS

Didriksons

Rootsi uhkus – kogu perele klassikalise disainiga rõivaid loov Didriksons. See kaubamärk sündis 1913. Aastal, mil abikaasad Julius ja Hanna Didrikson otsustasid Rootsi läänerannikul hakata looma vastupidavaid ja kvaliteetseid rõivaid kaluritele. Didriksons toodab tänaseni vee- ja tuulekindlaid välirõivaid, mis sobivad suurepärasel kandmiseks vihmaste Eesti ilmadega. Ettevõtte filosoofia tähtsaimaks teljeks on mitte esitada ilmale väljakutset vaid kohaneda sellega. See aitas luua hinnatud nime nende seas, kelle jaoks on tähtis mitte ainult funktsionaalsus, vaid ka stiil. 

Pereärina alustanud Didriksons loob rõivaid kogu perele ka enam kui sada aastat hiljem. Laste, naiste ja meeste välirõivad paistavad silma mitte ainult pikaealise kvaliteedi, vaid ka tugevate sotsiaalsete väärtuste poolest. Tootes vihmajopesid või muid rõivaid, on ettevõtte eesmärgiks vähendada maksimaalselt keskkonnasaastet. Enam kui saja aastase tootmise vältel on Didriksons katsetanud nii õliga kaetud kui ka kummist toodetud rõivaid. Tänasel päeval pakub Didriksons enda klientidele modernsete tehnoloogiatega täiustatud, keskkonnasõbralikke, veekindlaid, kergeid, hingavaid ja eriti mugavaid rõivaid.

Didriksons on Skandinaavia suurim veekindlaid ja funktsionaalseid rõivaid loov kaubamärk. Kevad-, talve- ja  hooajavabad joped meestele, naistele ja lastele on mõeldud mitte ainult kaitseks vihma eest, vaid ka mugavuse nautimiseks looduses ja igapäevases keskkonnas. Vee- ja tuulekindlad rõivad paistavad silma eriti mugava disaini poolest. Neil jopedel on kergesti ligipääsetavad taskud, reguleeritav vöökoht ja alumine osa, peidetavad ja reguleeritavad kapuutsid ja need on valmistatud kangastest, mida on meeldiv puudutada ja kanda. Talve- ja hooajavabade jopede, kombinesoonide ja muude rõivaste põhiväärtuseks on eriline funktsionaalsus, liikumisvabadus ja mugavus. 

Kahekümnenda sajandi seitsmendal aastakümnel tegi Didriksons eriti tihedat koostööd selle aja Rootsi juhtivate disaineritega. See aitas Didriksonsil saada hiljem üheks juhtivaks kaubamärgiks tarbijate seas, kelle jaoks on tähtis mitte ainult kaitse vihma eest vaid ka stiilne välimus. Didriksons on väga populaarne ka Suurbritannias ning teistes sagedase vihmaga riikides. Britid hindavad eriti kõrgelt stiilset disaini, mis võimaldab jääda kuivaks isegi tööle või tähtsale kohtumisele minnes. 

Veekindlad talve- ja kevadjoped, kindad, mütsid, torusallid, sallid, džemprid, püksid või kombinesoonid – Didriksons kaubamärk tagab pikaealise kvaliteedi, igapäevase mugavuse ja võimaluse nautida igat ilma.

KLIENTIDE ARVUSTUSED (0)

KLIENTIDE ARVUSTUSED

Sellel tootel puuduvad klientide arvustused


KIRJUTA ARVUSTUS

DIDRIKSONS Corin Kid's Pnt 4

hinnang

Üldine hinnang 1 2 3 4 5 (vali)
Mugavus: 1 2 3 4 5 (vali)
Välimus: 1 2 3 4 5 (vali)
Kvaliteet: 1 2 3 4 5 (vali)

Teie arvamus

Lisage toote kohta ka kommentaar/arvamus.

. .

. .

Sarnased tooted