Tekkis küsimusi?+372 8801721

TOMS TRVL LITE 2.0 LOW 10020852

95 €
Madalaim hind 30p. 95 €
RRP 95 € 0%
Tootekirjeldus

Tootekirjeldus

Ületage piire täiesti uute TRVL LITE 2.0 Low jalatsitega. Ümber kujundatud kahe tihedusastmega tallaosaga, TOMSi iseloomuliku TRVL LITE tehnoloogiaga, mis loob ületamatu kerguse tunde, suurepärase vastupidavuse ning võrratu mugavusega, mille tagab OrthoLite® sisetald, on need madalad vabaajajalatsid sobivad nii rändamiseks kui ka igapäevaseks kandmiseks.

  •        Nahast pealsed
  •        Kahe tihedusastmega tallaosa
  •        OrthoLite® Eco X40 Hybrid sistallad on elastsed, tagavad kauakestva pehmenduse ning on valmistatud taimset päritolu ja ümbertöödeldud materjalidest.
Informatsioon kohta TOMS

Informatsioon kohta TOMS

Reisides Argentiinas aastal 2006, nägi TOMS asutaja Blake Mycoskie, kuidas tulevad toime raskustes elavad lapsed, kellel pole isegi jalanõusid. Soovides aidata, rajas ta firma TOMS Shoes, mis annab iga ostetud paari kohta uued jalanõud lapsele, kes neid vajab. One for One® sai alguse lihtsa ideena, kuid nüüdseks on sellest arenenud võimas ärimudel, mis aitab abivajajaid lapsi ja nende kogukondi üle kogu maailma. 

 

logo-min

Nad on andnud üle 85 miljoni paari jalatseid abivajavatele lastele ning õpetanud 75 miljonit õppetundi. Alates 2006. aastast, on inimesed nagu sina, aidanud meil saavutada seda hämmastavat numbrit – ja see toob kaasa üha suuremaid ja paremaid asju, nagu võimalus anda erinevat tüüpi jalanõusid vastavalt maastikule ja hooajale, või luues kohalikele töökohti, tootes jalanõusid nendes riikides, kus me neid ära anname. TOMS® Shoes annab jalanõusid ära läbi humanitaarabi organisatsioonide, kes jagavad jalanõusid läbi kogukonna arengu programmide.

TOMS® Shoes pakub erinevas stiilis jalanõusid meestele, naistele ja lastele. Igapäevased jalanõud nagu Paseos, kui ka lõbusad  jalanõud nagu Strappy Wedges, on meil kirg nii moe, kui ka kaastunde vastu, mida me pakume. 

 

  

 


TOMS front

Klientide arvamused (0)

Klientide arvamused

Šis produktas neturi klientų atsiliepimų.


Kirjuta arvamus

TOMS TRVL LITE 2.0 LOW 10020852

hinnang

Üldine hinnang 1 2 3 4 5 (vali)
Mugavus: 1 2 3 4 5 (vali)
Välimus: 1 2 3 4 5 (vali)
Kvaliteet: 1 2 3 4 5 (vali)

Suuruse sobivus

Kui te olete seda mudelit proovinud, siis palun hinnake, kuidas proovitud suurus sobib sellega, mida te tavaliselt kannate

Teie arvamus

Lisage toote kohta ka kommentaar/arvamus.

. .

. .