TEVA PÄEVAD! -40% kõikidele TEVA toodetele sooduskoodiga: TEVA
OSTA KOHE
*Allahindlused kehtivad täishinnast. Pakkumine kehtib kuni 28.07.2024.
Tekkis küsimusi?+372 8801721

UGG Classic Ultra Mini Women's

190 €
Madalaim hind 30p. 190 €
RRP 190 € 0%
Tootekirjeldus

Tootekirjeldus

UGG Classic Ultra Mini naiste saapad

Classic Ultra Mini saapad on meie ikoonilise mudeli uuendatud versioon. Saabaste säärte pikkust on lühendatud, nüüd on neid kergem jalga panna ja nad on universaalsemad. Hoolikalt eelviimistletud, et tagada hea väljanägemine pika kandmisaja jooksul. Nendel Classic saabastel on kõik, mis meeldib teile originaalmudelite puhul - firmamärgiga lambanahk, pehme UGGplush™ vooder ja paindlik, kerge tald. Sobivad kandmiseks peaaegu igasuguste rõivastega - stiilivõimalused on lõputud.

 

Küllaltki veekindlad. Kaitseomaduste säilitamiseks tuleb saabaste eest perioodiliselt hoolitseda.

Kõrge kvaliteedi tagamiseks lambanahkne vooder on valmistaud tööstusharu parima tehnoloogia alusel, mis kindlustab UGG iseloomuliku tunde.

Treadlite by UGG™ patenteeritud materjalide segu suurendab talla vetruvust ja haarduvust teekattega, välistald on väga kerge ja vastupidav.

  •         Täiendava töötlemisega tagatud kaitse
  •         Lokaalne veekindluse protseduur
  •         17 mm lambanahast pealne
  •         Asümmeetriline ülaserv, overlock õmblustega kaunistused, tagumine tõmblukk, seemisnahast kannaosa.
  •         17 mm lambanahast vooder
  •         17 mm UGGplush™ - 80% vill, 20% lüotsellist sisetald
  •         Komfortne Treadlite by UGG™ tald
  •         Polüestrist tugevdusrautis
  •         3,5" pikkused sääred
  •         Kannakohas UGG® logoga etikett
Suuruste tabel

Suuruste tabel

US  EU CM (jalatsite sisetalla esialgne pikkus)
5 36 22
6 37 23
7 38 24
8 39 25
9 40 26
10 41 27
11 42 28
12 43 29
KUIDAS HOOLDADA UGG JALATSID?

KUIDAS HOOLDADA UGG JALATSID?

Lambanahast saabaste ja muude jalanõude hooldamine. UGG jalanõude pikaealisuse ja nõuetekohase hoolduse tagamiseks võtke arvesse järgmisi nõuandeid:

Veekindluse tagamine

Kandke spetsiaalselt seemisnahale või lambanahale mõeldud vett ja plekke hülgavat kaitsevahendit, et kaitsta saapaid vee, plekkide ja mustuse eest. Järgige toote kasutusjuhendit.

Vältige niiskust:

Hoidke saapad eemal otsesest päikesevalgusest, liigsest niiskusest ja soojusallikatest. Kokkupuude äärmuslike tingimustega võib kahjustada lambanahka ja mõjutada saabaste kuju.

Puhastamine

Kasutage mustuse ja purude eemaldamiseks pehmet harja või käsna. Harja ühes suunas, et säilitada seemisnaha või lambanaha loomulikku välimust.

Pleki eemaldamine

Väikeste plekkide puhul kasutage niisket lappi ja lambanahale või seemisnahale sobilikku mahedat puhastusvahendit. Puhastage kahjustatud piirkond õrnalt ja laske sellel õhu käes kuivada.

Kuivatamine

Kuivatage saapaid toatemperatuuril õhu käes. Vältige otseseid soojusallikaid, nagu radiaatorid või kütteseadmed, sest liigne soojus võib materjali kahjustada.

Hoiustamine

Hoidke saapaid jahedas ja kuivas kohas. Vältige nende kokkusurumist, sest see võib mõjutada nende kuju. Saapa vormi säilitamisele aitab kaasa nende ajalehepaberiga täitmine või saapa vormihoidjate kasutamine.

Informatsioon kohta UGG

Informatsioon kohta UGG

ugg

Kompaniii UGG® Australia loodi 1978 a., kui lainelaudur Brian Smith hakkas otsima viise, kuidas lainealual sõites jalad soojad hoida.Just sel ajal sündis UGG Classic mudel.Valmistatud kahepoolsest A klassi lambanahast, olid need saapad väga kerged ja loodud just liival kõndimiseks.Paljude aastate möödumisel sai lainelauaspordiks mõeldud lihtne idee fenomeniks ja tänasel päeval soovib kogu maailm UGG® Australia lambanahkseid saapaid.

UGG® Australia – see on kaubamärk, mida iseloomustab Teid igapäevaselt ümbritsev luksus ja eriline mugavus.Nende saabaste tootmisel kasutatakse vaid kõrgeima klassi materjale, seetõttu on UGG´l lojaalseid ostjaid kogu maailmas.Iga jalga pandud UGG saabas on mugav sellest hetkest peale, kui selle jalga panete ja me garanteerime, et mugavus ei kao ka mitme aasta vältel.

Lisaks klassikalistele, kõikidele teada mudelitele (UGG Classic Short, UGG Classic Tall või UGG Bailey Bow), suutis see kompanii oma toodanguvalikut laiendada nii täiskasvanutele kui lastele ettenähtud riiete liinini.Lai kinnaste, sallide, mütside ja palitute kollektsioon soojendab Teid ka kõige külmematel talvekuudel.

 

Ugg front

KLIENTIDE ARVUSTUSED (0)

KLIENTIDE ARVUSTUSED

Sellel tootel puuduvad klientide arvustused


KIRJUTA ARVUSTUS

UGG Classic Ultra Mini Women's

hinnang

Üldine hinnang 1 2 3 4 5 (vali)
Mugavus: 1 2 3 4 5 (vali)
Välimus: 1 2 3 4 5 (vali)
Kvaliteet: 1 2 3 4 5 (vali)

Suuruse sobivus

Kui te olete seda mudelit proovinud, siis palun hinnake, kuidas proovitud suurus sobib sellega, mida te tavaliselt kannate

Teie arvamus

Lisage toote kohta ka kommentaar/arvamus.

. .

. .

Sarnased tooted