Sel nädalal saavad vihmasaapad, riided ja aksessuaarid -20% allahindlust koodiga: 20RAIN
OSTA KOHE
Tekkis küsimusi?+372 8801721

Meist

Asutamisaasta: Crocs, Inc. 2002. a.
Ettevõte Crocs, Inc. loodi kolme purjespordi entusiasti eestvedamisel, kui neile olid silma hakanud suurepäraste omadustega erilised jalatsid. Pärast novaatorliku rihma lisamist nägi ilmavalgust originaalne Crocs™.
Open-24.ee on Crocsi jalatsite ning teiste tootjate ametlik edasimüüja Leedus ja Lätis. Oleme uus ja suhteliselt väike ettevõte. Tegutseme ka Leedu ja Läti turul. Meid ühendab armastus Crocsi ja teiste tootjate vastu. Me tõesti armastame seda, mida teeme. Kontrollime enne müüki laskmist isiklikult igat uut mudelit. Püüame oma hoolt väljendada igas müügietapis. Teeme kõike võimalikult hästi ning püüame olla sama taibukad ja leidlikud kui Crocs.

Crocsi™ jalatsite tähtsaim omadus on selle eriline valmistusmaterjal Croslite™, mis kujutab endast jalatsitööstuse olulist innovatsiooni. Materjal Croslite™ võimaldab Crocsil toota pehmeid, mugavaid ja kergeid jalatseid. Need võrratud omadused teevad Crocsidest™ ideaalsed igapäevajalatsid, aga ka profi- (sõude-, matka-, aiapidamis-) ja vabaajajalatsid.

Crocsi™ jalatsid on müügil enam kui 125 riigis. Valikus on palju mudeleid ja värve.

Crocsi™ jalatsid on muutunud globaalseks fenomeniks. Crocs™ toodab üldtunnustatud mugavaid ja stiilseid universaalse kasutusega jalatseid.

Eesmärk Pakkuda erilist mugavust, mõnu ja moodsat disaini kogu maailma jalgadele!

Toodang Crocsi tootevalikus on üle 100 mudeli.

E-post teenindus@open24.ee

Telefon Klienditeenindus: +372 6661 199 (tööpäeviti kell 9.00-15.00)