Vihmakollektsioonile soodustus kuni -20%!
Soodustused kehtivad ainult Open24 Clubi registreeritud liikmetele, kataloogi kaupadele, kuni 16.04.2023 (kaasa arvatud)* 
Osta kohe
Tekkis küsimusi?+372 8801721

Diadora

Apie Diadora 

Diadora on Itaalia ettevõte, mis keskendub sportlike vabaaja jalatsite ja -rõivaste tootmisele kogu perele. Meie veebipoes on enim tähelepanu pööratud Diadora tossudele, mille hulgast saab hõlpsasti valida endale sobivaima variandi igaüks, kes otsib jalatseid aktiivseks vaba aja veetmiseks või sportlikuks tegevuseks, näiteks jooksmiseks.

Diadora kingad, olenevalt jalatsite konkreetsest otstarbest, on toodetud kasutades koguni 36 erinevat tehnoloogiat, näiteks jalatsi talla tõhus polsterdus, jalatsi niiskuskindlus, kergus, õhu läbilaskvus, talla kaitse kulumise eest ja teised. Iga tehnoloogiline lahendus on läbimõeldud ja tehtud nii, et see vastaks või isegi ületaks kõige nõudlikuma kliendi ootusi.

Diadora on pälvinud EcoVadis kuldmedali, mis antakse ettevõtetele, kes pööravad oma tegevuses erilist tähelepanu jätkusuutlikkuse ja sotsiaalse vastutustunde edendamisele. Osa mudeleid on valmistatud eranditult taaskasutatud materjalidest, toodete pakendamiseks kasutatakse taaskasutatud paberpakendeid ning ühe tootesarja puhul valiti ülimalt originaalne ja mis peamine, täiesti ökoloogiline lahendus - äravisatud mereheinast valmistatud pakkematerjal.

diadora