Tekkis küsimusi?+372 6661 199

Filtrai

 • Suurus
  Saapad
  35 36 37 38 39 40 41
  Aksesuarai
  One Size
 • Värv
 • Eripakkumised
 • hind
  Alates: EUR
  Kuni: EUR

OK

Clarks apavi sievietēm

JALATSITE TOOTJAD ALATES 1825. AASTAST  

Clarks ajalugu algas umbes 200 aastat tagasi, kui Cyrus ja James Clark tootsid lambanaha tükkidest plätud. Sellel ajal oli see suureks murranguks. Leidlikkus ja meisterlikkus on kõige Clarksi poolt tehtava mõte. Isegi praegu alustatakse iga saapapaari modelleerima pöökpuu klotsist, kaasaegsed modernsed tehnoloogiad ja head materjalid aitavad lasta maailma välja täiusliku, modernse maailma jaoks kohandatud toote.

PIONEERID JA INNOVAATORID

Oleme algusest peale mõelnud ja teinud kõike teisiti. Alates Cyrus ja James Clarki poolt 1825. aastal loodud plätudest kuni esimese saapapaarini, mis loodud jalatallakuju järgi.  Alates joonlauaga mõõdetud lapse jalatalla suurusest ja laiusest kuni iPAD‘o andurite poolt talla mõõtude määramiseni. Alates uuenduslikust amortiseeruvast tallast kuni kiirelt printivate 3D printeriteni. Kuldsed ideed – see on see, mis eristab Clarksi teistest.  

JALATSITE EKSPERDID

Leonardo da Vinci kirjeldas inimese jalatalda kui „inseneriteaduse ja kunstiteose šedöövrit“.  Selleks, et olla kindel, et saame jalataldade eest hoolitseda palju paremini, kui keegi teine, uurime me jalataldasid. Viime läbi tallauuringuid hällist kuni vanaduseni. Jälgime, kuidas tald areneb. Uurime talla biomehaanikat vastavalt inimese liikumisele: töö ajal , puhates, mängides. Me püüame jõuda selgusele, kuidas hoida jalataldasid tervete ja õnnelikena. Ja see, mida oleme saanud teada, aitab meil luua ideaalseid jalatseid Teie jaoks.  

IKOONILISED JALATSID

Meie arhiivides, kus on enam, kui 22 000 stiilis "Clarkse", leidub jalatseid, mis on algatanud revolutsioone, piiritlenud põlvkondi ja fikseerinud kuvandeid nii, nagu said kultuslikeks Clarks Desert Boot. Nathan Clark  loodi 1950. a. – nende populaarsus püsib tänaseni. Samuti on mudel "Nature" – uuenduslikult sportlik, kaasaegne hübriid, mis debüteeris 1980. aastatel ja taassündis hiljuti täiustatuna. Ka uue põlvkonna mudel "Trigenic Flex" on loodud  vastavalt modernse klassika uuendustele.