BIG ROYAL WEEKEND SALE!
-50% allahindlust enamus esemeid + extra -15% maha kõik koodiga: WEEKEND
OSTA KOHE
Soodustus kehtib 12.-14. juulini.
Tekkis küsimusi?+372 8801721

ECOALF Wakaialf Briefcase

Jätkusuutlik
174,99 €
Madalaim hind 30p. 189,99 € -8%
RRP 189,99 € - 8%
Tootekirjeldus

Tootekirjeldus

Wakai sülearvutikott on valmistatud 100% ümbertöödeldud plastpudelitest saadud polüestrist, millest on hangitud kiud, et toota kvaliteetseid ja keskkonnasõbralikke esemeid. See võimaldab meil anda uus elu materjalidele, mida muidu käsitletaks jäätmetena. Elegantne kott teie sülearvutile, mis sobib ideaalselt kaasa võtmiseks, kuhu iganes te ka ei läheks.

 

  • Põhikangas: 100% ümbertöödeldud polüester
  • Vooder: 100% ümbertöödeldud nailon
  • Kahesuunaline tõmblukk
  • Polsterdatud sisemus
  • Nööpidega sisetaskud
  • Spiraalse tõmblukuga välistasku
  • Pikk rihm ja õlarihmad
  • Kohandatud metallist elemendid
  • Veekindel
  • Vegan

Pikkus: 38 cm / Laius: 12 cm / Kõrgus: 30 cm / Maht: 13,5 L

Informatsioon kohta ECOALF

Informatsioon kohta ECOALF

„Ecoalf on asutatud 2009. aastal. Nii kaubamärgi nimi kui kontseptsioon tekkisid peale seda, kui sündisid minu kaks poega: Alfredo ja Alvaro. Tahtsin luua tõeliselt jätkusuutliku kaubamärgi ja uskusin, et kõige jätkusuutlikum tegu on lõpetada vastutustundetu loodusvarade kasutamine ja tagada uue põlvkonna ressursid. Lahenduseks võiks olla ümbertöötlemine ja et me suudaks toota uue põlvkonna ümbertöödeldud tooteid, mille kvaliteet ja disain oleksid samal tasemel, nagu ümbertöötlemata materjalidest toodetud parimatel kaupadel.  

10 aastat hiljem oli meie missioon ja visioon endine, olime sellesse investeerinud rohkem jõudu ja selgust, kui kunagi varem. Meie planeet kannatab, seepärast peame tegutsema. Kätte on jõudnud aeg võtta endale vastutus. Me usume, et meil on missioon, mis ei hõlma ainult äri. Mood on üks suurimaid tarbekaupade tööstusi maailmas ja teisel kohal reostuse tekitamise poolest. Usun, et on möödas aeg, mil mood tähendas vaid head väljanägemist.   

Enam kui eales varem peab see olema tehtud õigesti, et saaksime end hästi tunda. Meil on võimalus ja vastutus tulevane ärimudel ümber mõtestada. Miski ei saa olla hullem naasmisest normaalsuse juurde. Me tahaksime jagada enda mõtteid, meetmeid ja endale võetud vastutust, mille rakendamise vajalikkuses oleme veendunud enam, kui eales varem. Olgem kõik selle otsuse osaks ja töötagem koos planeedi tuleviku nimel.“

Armastus ja kiindumus,

Javier Goyeneche
KLIENTIDE ARVUSTUSED (0)

KLIENTIDE ARVUSTUSED

Sellel tootel puuduvad klientide arvustused


KIRJUTA ARVUSTUS

ECOALF Wakaialf Briefcase

hinnang

Üldine hinnang 1 2 3 4 5 (vali)
Mugavus: 1 2 3 4 5 (vali)
Välimus: 1 2 3 4 5 (vali)
Kvaliteet: 1 2 3 4 5 (vali)

Teie arvamus

Lisage toote kohta ka kommentaar/arvamus.

. .

. .

Sarnased tooted