TEVA PÄEVAD! -40% kõikidele TEVA toodetele sooduskoodiga: TEVA
OSTA KOHE
*Allahindlused kehtivad täishinnast. Pakkumine kehtib kuni 28.07.2024.
Tekkis küsimusi?+372 8801721

UGG Classic II Short

239,99 €
Madalaim hind 30p. 239,99 €
RRP 239,99 € 0%
Tootekirjeldus

Tootekirjeldus

UGG Classic—üks kõige enam armastatud UGG siluettidest.UGG Classic mudel pakub juba unikaalseks saanud mugavust ja luksuslikku kahepoolset lambanaha koos lambavillaga, meeldiva sisetalla ja eriti kerge ning painduva tallaga.Eriti soojapidav lambavillast vooder neelab naturaalselt kogu niiskuse ja reguleerib Teie jalgade temperatuuri.Talveks mõeldud EVA materjalist tald peab kaua vastu ja on samas kerge ja mugav, seetõttu sobib kõikideks talveseiklusteks.

Detailid:

  • Toodetud kahepoolsest lambanahast*,
  • Kannatagune aas kergemaks jalgapanemiseks,
  • Nailonist tugevdused ja õmblused,
  • UGG Pure** tehnoloogia sisetald,
  • EVA*** materjalist tald,
  • Patenteeritud tikkimise tehnoloogia.

Sääre kõrgus: 20 cm

Koostis: Kahepoolne lambanahk

* - Kahepoolne lambanahk – see on sellisel viisil töödeldud ühes tükis (mitteliimitud) lambanahk, ühelt poolt naturaalne lambanahk, aga teisel pool lambavill.Juba üle 35 aasta kasutab UGG kompanii vaid kõrgeima klassi (A klassi) lambanahka.

** - UGG pure on pügatud lambavill, õmmeldud kauakestvale alusele (enamasti naturaalsest nahast).Kuna toormaterjali saamiseks lambaid ainult pügatakse on UGG pure täielikult uuenev toormaterjal, mis ei vigasta loomi mingil määral.Sellist materjali kasutatakse enamasti teatud silueti sisetaldade valmistamiseks.

*** - EVA tähistab Etüleen-vinüül atsetaadi, mis on polümer, millel on suurepärane rõhu ning löögikindluse omadused. EVA vahetald on väga tihedalt kasutatud spordijalanõudes, mis puutuvad kokku suure rõhu all olemisega.

Suuruste tabel

Suuruste tabel

US  EU CM (jalatsite sisetalla esialgne pikkus)
5 36 22
6 37 23
7 38 24
8 39 25
9 40 26
10 41 27
11 42 28
12 43 29
KUIDAS HOOLDADA UGG JALATSID?

KUIDAS HOOLDADA UGG JALATSID?

Lambanahast saabaste ja muude jalanõude hooldamine. UGG jalanõude pikaealisuse ja nõuetekohase hoolduse tagamiseks võtke arvesse järgmisi nõuandeid:

Veekindluse tagamine

Kandke spetsiaalselt seemisnahale või lambanahale mõeldud vett ja plekke hülgavat kaitsevahendit, et kaitsta saapaid vee, plekkide ja mustuse eest. Järgige toote kasutusjuhendit.

Vältige niiskust:

Hoidke saapad eemal otsesest päikesevalgusest, liigsest niiskusest ja soojusallikatest. Kokkupuude äärmuslike tingimustega võib kahjustada lambanahka ja mõjutada saabaste kuju.

Puhastamine

Kasutage mustuse ja purude eemaldamiseks pehmet harja või käsna. Harja ühes suunas, et säilitada seemisnaha või lambanaha loomulikku välimust.

Pleki eemaldamine

Väikeste plekkide puhul kasutage niisket lappi ja lambanahale või seemisnahale sobilikku mahedat puhastusvahendit. Puhastage kahjustatud piirkond õrnalt ja laske sellel õhu käes kuivada.

Kuivatamine

Kuivatage saapaid toatemperatuuril õhu käes. Vältige otseseid soojusallikaid, nagu radiaatorid või kütteseadmed, sest liigne soojus võib materjali kahjustada.

Hoiustamine

Hoidke saapaid jahedas ja kuivas kohas. Vältige nende kokkusurumist, sest see võib mõjutada nende kuju. Saapa vormi säilitamisele aitab kaasa nende ajalehepaberiga täitmine või saapa vormihoidjate kasutamine.

Informatsioon kohta UGG

Informatsioon kohta UGG

ugg

Kompaniii UGG® Australia loodi 1978 a., kui lainelaudur Brian Smith hakkas otsima viise, kuidas lainealual sõites jalad soojad hoida.Just sel ajal sündis UGG Classic mudel.Valmistatud kahepoolsest A klassi lambanahast, olid need saapad väga kerged ja loodud just liival kõndimiseks.Paljude aastate möödumisel sai lainelauaspordiks mõeldud lihtne idee fenomeniks ja tänasel päeval soovib kogu maailm UGG® Australia lambanahkseid saapaid.

UGG® Australia – see on kaubamärk, mida iseloomustab Teid igapäevaselt ümbritsev luksus ja eriline mugavus.Nende saabaste tootmisel kasutatakse vaid kõrgeima klassi materjale, seetõttu on UGG´l lojaalseid ostjaid kogu maailmas.Iga jalga pandud UGG saabas on mugav sellest hetkest peale, kui selle jalga panete ja me garanteerime, et mugavus ei kao ka mitme aasta vältel.

Lisaks klassikalistele, kõikidele teada mudelitele (UGG Classic Short, UGG Classic Tall või UGG Bailey Bow), suutis see kompanii oma toodanguvalikut laiendada nii täiskasvanutele kui lastele ettenähtud riiete liinini.Lai kinnaste, sallide, mütside ja palitute kollektsioon soojendab Teid ka kõige külmematel talvekuudel.

 

Ugg front

KLIENTIDE ARVUSTUSED (1)

KLIENTIDE ARVUSTUSED

4,9

Üldine hinnang

Toode mille tellisin on väga mugavad, soojad ja ilusad, täpselt nagu pildil.

KIRJUTA ARVUSTUS

UGG Classic II Short

hinnang

Üldine hinnang 1 2 3 4 5 (vali)
Mugavus: 1 2 3 4 5 (vali)
Välimus: 1 2 3 4 5 (vali)
Kvaliteet: 1 2 3 4 5 (vali)

Suuruse sobivus

Kui te olete seda mudelit proovinud, siis palun hinnake, kuidas proovitud suurus sobib sellega, mida te tavaliselt kannate

Teie arvamus

Lisage toote kohta ka kommentaar/arvamus.

. .

. .

Sarnased tooted