Tekkis küsimusi?+372 8801721

Tasuta kaupade tagastamine ja vahetamine

 

Kui meie e-poest soetatud kaup Teile ei sobi, on Teil võimalik see TASUTA tagastada*

Täitke taotlus internetis peale paki kätte saamist DPD kulleri poolt. 
* Esimene tagastuskord on Teile tasuta. Katame ise kaubale järele tuleva kulleri teenusekulud ning tagastame Teile raha.

NB! Sobimatu kauba eest raha tagastamisel palume kinni pidada teatud eeskirjadest, et tagada ladus koostöö ning mõlemapoolne lugupidamine.

 

Kauba tagastamise tingimused:

a. Kaupa on võimalik tagastada 365 päeva jooksul alates selle kättesaamisest.

b. Kauba tagastamiseks tuleb täita OPEN24 tagastusvorm, mille leiate kodulehel sisselogides ja seejärel mööda järgnevat skeemi liikudes: “Kasutaja andmed” - “Minu tellimused” - “Vaata” -  oletegi jõudnud välja võimaluseni täita tagastusvorm (“Tagastada või vahetada valitud tooted”).

c. Kauba tasuta tagastamiseks tuleb kasutada DPD kullerteenust.

d. Kaup tuleb tagastada saadetise originaalpakendis.

Tähelepanu! Täitke tagastusvorm alles siis, kui saadetis on tagastamiseks valmis. Tagastusaadressiga lehe leiate oma saadetisest.

Kauba välimus

Kaupa ei võeta tagasi, juhul kui:

a. Seda on kasutatud

b. See on rikutud

c. Selle kasutusomadused ei ole säilinud

d. See on kaotanud oma kaubandusliku välimuse

e. Sellelt on eemaldatud originaaletiketid

f. Tagastamine mitte originaal/originaalses rikutud pakendis

 

Raha tagastus

Enne raha tagastamist toimetatakse Teie poolt tagastatud kaup lattu, kus meie töötajad annavad hinnangu, kas kauba tagastamisel on kinni peetud ülalnimetatud tingimustest. Kui tingimused pole täidetud, ei tagastata Teile raha. Sellisel juhul räägitakse Teiega individuaalselt läbi kauba tagasivõtmise ja kättetoimetamise osas.
Kui tagastatud kaup vastab eelpool mainitud tingimustele, kantakse raha Teie pangakontole hiljemalt 14 päeva jooksul alates tagastusvormi täitmisest.

 

Nimetatud tingimuste sätestamisel on lähtutud Eesti Vabariigi seadustest ja elementaarsest loogikast. Me ei sea omalt poolt kindlasti tagastusprotsessile täiendavaid takistusi ja püüame kaupade tagastamisesse suhtuda paindlikult.
Meie eesmärk on lihtne – et Teie, meie kallid kliendid, kui ka meie oleksime rahul!