Tekkis küsimusi?+372 8801721

ECOALF Jayaalf Jacket Woman

Jätkusuutlik
199,99 €
Madalaim hind 30p. 199,99 €
RRP 199,99 € 0%
Tootekirjeldus

Tootekirjeldus

Jaya jope on valmistatud 97% TENCEL™ LYOCELL materjalist. See kiud on saadud sertifitseeritud jätkusuutlikult majandatud metsadest pärinevast puidutselluloosist ja seda toodetakse keskkonnasõbraliku tootmisprotsessiga. Veelgi enam, need kiud on sertifitseeritud kui komposteeritavad ja lagunevad, nii et neid saab loodusesse tagasi suunata. Jope, milles on moekus ja jätkusuutlikkus täielikult tasakaalus.

 

  •        Põhikangas: 97% Tencel lyocell/3% lina
  •        Laiema lõikega
  •        Palistatud taskud
  •        Samast kangast valmistatud vööosa
  •        Prantsuse õmblused
  •        Vegan
Informatsioon kohta ECOALF

Informatsioon kohta ECOALF

„Ecoalf on asutatud 2009. aastal. Nii kaubamärgi nimi kui kontseptsioon tekkisid peale seda, kui sündisid minu kaks poega: Alfredo ja Alvaro. Tahtsin luua tõeliselt jätkusuutliku kaubamärgi ja uskusin, et kõige jätkusuutlikum tegu on lõpetada vastutustundetu loodusvarade kasutamine ja tagada uue põlvkonna ressursid. Lahenduseks võiks olla ümbertöötlemine ja et me suudaks toota uue põlvkonna ümbertöödeldud tooteid, mille kvaliteet ja disain oleksid samal tasemel, nagu ümbertöötlemata materjalidest toodetud parimatel kaupadel.  

10 aastat hiljem oli meie missioon ja visioon endine, olime sellesse investeerinud rohkem jõudu ja selgust, kui kunagi varem. Meie planeet kannatab, seepärast peame tegutsema. Kätte on jõudnud aeg võtta endale vastutus. Me usume, et meil on missioon, mis ei hõlma ainult äri. Mood on üks suurimaid tarbekaupade tööstusi maailmas ja teisel kohal reostuse tekitamise poolest. Usun, et on möödas aeg, mil mood tähendas vaid head väljanägemist.   

Enam kui eales varem peab see olema tehtud õigesti, et saaksime end hästi tunda. Meil on võimalus ja vastutus tulevane ärimudel ümber mõtestada. Miski ei saa olla hullem naasmisest normaalsuse juurde. Me tahaksime jagada enda mõtteid, meetmeid ja endale võetud vastutust, mille rakendamise vajalikkuses oleme veendunud enam, kui eales varem. Olgem kõik selle otsuse osaks ja töötagem koos planeedi tuleviku nimel.“

Armastus ja kiindumus,

Javier Goyeneche
Klientide arvamused (0)

Klientide arvamused

Šis produktas neturi klientų atsiliepimų.


Kirjuta arvamus

ECOALF Jayaalf Jacket Woman

hinnang

Üldine hinnang 1 2 3 4 5 (vali)
Mugavus: 1 2 3 4 5 (vali)
Välimus: 1 2 3 4 5 (vali)
Kvaliteet: 1 2 3 4 5 (vali)

Teie arvamus

Lisage toote kohta ka kommentaar/arvamus.

. .

. .