Sel nädalal saavad vihmasaapad, riided ja aksessuaarid -20% allahindlust koodiga: 20RAIN
OSTA KOHE
Tekkis küsimusi?+372 8801721

Konkursi „Saa tagasi raha oma viimase ostu eest Open’eurodes" eeskirjad

 1. Konkurss „Saa tagasi raha oma viimase ostu eest Open'eurodes"  toimub 1. septembrist , 2017 a. kuni 30.11.2017
 2. Konkursil „Saa tagasi raha oma viimase ostu eest Open'eurodes" oselejad – kõik internetikaupluses www.open24.ee jalatsid ostnud, oma ostetud jalatseid pildistanud ja selle foto ostule järgneva kalendrikuu jooksul, märkega - #minuOpen24, Instagrammi või Facebooki üles laadinud  isikud.
 3. Konkursi „Saa tagasi raha oma viimase ostu eest Open'eurodes" auhinnad:
  1. 99% ostetud ja pildistatud ostu väärtust kattev kupong jalatsite ostmiseks internetikauplusest www.open24.ee Kupongiga võib katta 99% ostu summast.Kupong kehtib ühele ostule kaupluses www.open24.ee ühe kuu jooksul, alates võitja väljakuulutamise päevast. Mängus võidetud kupongi ja kaupu rahaks ei vahetata. Pretensioone kaupade kvaliteedi kohta võetakse vastu ja need peavad olema esitatud 14 kalendripäeva jooksul, alates auhinna vastuvõtmisest.
 4. Konkursil osaledes nõustub osaleja, et tema üleslaaditud fotot, näidates foto autori, võib kasutada turunduse eesmärgil.Mängu organisaator tagab isikuandmete konfidentsiaalsuse.
 5. Konkursil osaleja nõustub kinni pidama konkursi eeskirjadest ja organisaatori otsustest. Kui organisaator kahtlustab konkursi eeskirjade rikkumist, on tal õigus auhinna kätteandmist osalejale edasi lükata kuni uurimise lõpuni.Kui uurimise käigus selgub, et konkursi eeskirju oli rikutud on organisaatoril õigus  mitte anda auhinda eeskirju rikkunud võitjale.
 6. Konkursil osaleja vastutab isiklikult esitatud fotode autentsuse eest.
 7. Mistahes püüd konkursi läbiviimisele kahju teha on mittetalutav. Organisaator jätab endale ebaausa või teadlikult konkursi läbiviimist takistava osaleja konkursilt kõrvaldamise õiguse, ilma sellest ette hoiatamata, kui:isik pildistab mujalt kui www.open24.ee kauplusest ostetud jalatseid, kasutab võõrast fotot jms.
 8. Võitja nõusolekul omandab UAB „Open24“   auhinna võitja nime ja perekonnanime avaliku väljakuulutamise õiguse.
 9. Konkursil osalejatele ei kohaldata vanusepiirangut.
 10. Konkursi võitja selgitatakse loosi teel ja kuulutatakse välja iga kuu esimestel päevadel (kuni järgmise kuu 5. päevani). 
 11. Auhinna võitjat informeeritakse isiklikult sotsiaalvõrgustiku, kus konkursil osaleja foto oli avaldatud, konto kaudu.
 12. Auhinna võitja võib auhinna vastu võtta 2 nädala jooksul, alates informeerimise ja väljakuulutamise päevast.
 13. Auhinna võitja võib võtta ühendust sotsiaalvõrgustiku kontol näidatud e-posti aadressil.
 14. Kui võitja ei võta auhinda vastu määratud aja jooksul, kaotab ta pretensioonide esitamise õiguse.Uut võitjat välja ei kuulutata, aga auhind jääb loterii organisaatori - UAB „Open24“ omandusse.
 15. Võidetud auhinda ei vahetata rahaks.
 16. Konkursil osalejatel on õigus esitada pretensioone konkursi läbiviimise kohta ühe kuu jooksul peale konkursi lõppu.Pretensioonid võib esitada kirjalikult UAB „Open 24“,  Konstitucijos pr.26, Vilnius).Kõik pretensioonid vaadatakse läbi ja konkursil osalejale esitatakse vastus 15 kalendripäeva jooksul, alates kirjaliku avalduse saamise päevast.
 17. Konkursil ei või osaleda UAB „Open24 “ töötajad ning nende perekonnaliikmed.
 18. Organisaator jätab endale konkursi tingimuste muutmise õiguse ja kohustub sellest ette teatama veebilehel https://www.open24.ee/ee/cashback ning Open24.ee Facebook ja Instagram kontol.
 19. Täiendavat informatsiooni antakse internetilehel https://www.open24.ee/ee/cashback ning Open24.ee Facebook ja Instagram kontol.